بیانیه مأموریت/h1>

آنچه تدارکات جهان آرا به آن متعهد است

 

شرکت تدارکات جهان آرا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبلمان اداری کشور و همچنین کاملترین مجموعه ی ارائه دهنده تجهیزات و مبلمان اداری با خدمات متمایز در این حوزه در ايران اهداف  و خط مشی خود را مبتني بر استانداردهای روز دنیا كه قابل دسترسي براي كليه ذينفعان سازمان مي باشد ، به شرح ذيل اعلام مي دارد :

  • تولید ناب:

استفاده از برترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و ماشین آلات روز دنیا و همچنین نیروی انسانی تحصیل کرده، خلاق و پرانرژی، در جهت تولیدی درخور مشتریان و سازمان های ذینفع با در نظر گرفتن تنوعی وسیع در محصولات و طرحی نو در تولیدات.

  • مشتری­ مداری:

كسب رضايت مندی مشتریان و ذینفعان، اعم از خریداران کالا یا خدمات و تامين نیازهای تلویحی و تصریحی ایشان .

  • بهبود مستر:

ارتقاء سيستم يكپارچه مديريت كيفيت از طريق بهبود مستمر در قالب نظام منسجم مشاركتي در تمامي عناصر موثر بر كيفيت وحصول اطمینان از وجود عدم انطباق ، بهره برداری بهینه از منابع سازمان ، توسعه قابلیتها و توانمندیهای سازمانی .

  • تعهد و اخلاق حرفه ای:

دارا بودن وجدان کاری نسبت به تمامی وظایف و مسئولیتها ، حفظ فضای احترام و رعایت عدالت در مواجهه با تمامی مخاطبین سازمان ( کارکنان و مشتریان )، وظیفه شناسی و صرف وقت و توجه کافی در انجام وظایف، پرهیز از قانون گریزی و تضعیع حقوق دیگران، شرافت، راستگویی، درستکاری و انتقاد پذیری.

  •  آموزش و سرآمدی نیروی انسانی:

افزایش مهارت و توانمند سازی نیروی انسانی از طریق آموزش و ترویج روحیه کار گروهی، سیاست محوری توسعه نیروی انسانی جهان آرا بوده و می کوشد پرسنلی با استعداد ، توانمند و اخلاق محور جذب نموده و پرورش دهد تا مخاطبین شرکت تجربه ای بی نظیر از تعامل با شرکت کسب نمایند.

  • ارائه محصولات و خدمات متمایز:

اهتمام به ارائه کالا و خدمات با کیفیت و خصوصیات منطبق بر خواسته مشتریان از طریق شبکه توزیع ، فروش و خدمات گسترده در سراسر کشور و همچنین ایجاد تعامل قوی با جامعه هدف و فعالان صنعت مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی کشور.

  • تعهد و اخلاق حرفه ای:

دارا بودن وجدان کاری نسبت به تمامی وظایف و مسئولیتها ، حفظ فضای احترام و رعایت عدالت در مواجهه با تمامی مخاطبین سازمان ( کارکنان و مشتریان ) ، وظیفه شناسی و صرف وقت و توجه کافی در انجام وظایف ، پرهیز از قانون گریزی و تضییع حقوق دیگران ، شرافت ، راستگویی ، درستکاری و انتقاد پذیری.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال