مسئولیت اجتماعی شرکت تدارک تامین ایرانیانمسئولیت اجتماعی شرکت تدارک تامین ایرانیان، تولید کننده مبلمان اداری مدرن و پیشرو در طراحی داخلیمسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR)، به درک تاثیرات اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی کسب‌و‌کار بر دیگران اشاره دارد. CSR با هدایت و اداره‌ی کسب‌و‌کار و اقدامات آن به شیوه‌ای اخلاقی و مسئولانه مرتبط است. CSR یعنی برخورداری از نگرشی مسئولانه و فراتر رفتن از حداقل الزامات قانونی و پایبند بودن به اصول درستی که برای تمام کسب‌و‌کارها (با هر اندازه‌ای) قابل اجراست. به بیان دیگر، مسئولیت اجتماعی شرکت ها (Corporate Social Responsibility)،همانطور که در مفاهیم بنیادین آن نهفته است،به مسئولیت شرکت ها در برابر جامعه و شهروندان، در سه حوزه کلان: اقتصادی،اجتماعی و محیط زیست تاکید دارد.

شرکت تدارک تامین ایرانیان نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت مبلمان اداری در کشور  نیز در راستای وظایف شهروندی و اصول اخلاق حرف ای خود، تلاش می کند، از طریق اجرای برنامه هایی موثر،به مسئولیت شرکتی خود در قبال جامعه، جامه عمل بپوشاند.

  • حمایت از فعالین و موسسات خیریه معتبر کشورو  تخصیص بخشی از درآمد شرکت به امور خیریه و عام المنفعه.
  • توسعه نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش به شهرهای کمتر توسعه یافته با هدف افزایش سطح دسترسی تمام شرکت ها و سازمان های متقاضی خدمات و محصولات تِتا
  • تولید محصولات قابل بازیافت؛ با درجه کیفی بسیار بالا و قابل رقابت با انواع خارجی
  • استفاده‌ی مسئولانه از منابع (مثلا استفاده از مواد بازیافت‌شده و چوب پایدار (sustainable timber، چوبی که به شکل مسئولانه‌ای به دست می‌آید، یعنی وقتی درختی قطع می‌شود، درخت دیگری به جای آن کاشته می‌شود)
  • حضور در مناسبت ها و برنامه های اجتماعی در قالب sponsorship با هدف توانمند سازی اقتصادی نهادهای موثر غیر دولتی. خرید کردن از منابع محلی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سوخت؛
  • تعامل و همکاری با تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگانی که اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن اثرات زیست‌محیطی اقدامات خود انجام می‌دهند. لازم است برای خودمان تاکید کنیم که، قطعا مسئولیت اجتماعی تِتا فراتر از  مواردی است که ذکر گردید و برنامه های اجرایی دیگری نیز می بایست تدوین و اجرا گردند تا ضمن همزیستی مشفقانه با افراد جامعه،جایگاه و رتبه مسئولیت اجتماعی شرکت به صورت مستمر و پایدار ارتقاء یابد.

موسسان، مدیران و کارشناسان شرکت تدارک تامین ایرانیان، توجه و التزام به CSR را جزء رویکردهای استراتژیک و حیاطی خود قلمداد کرده و هر کماکان در جهت تعالی رضایت مصرف کنندگان، برنامه ریزی و تلاش نموده و عملکرد و خروجی کارهای خود را مورد ارزیابی قرار می دهند.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال