مبلمان اداری مدرن طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
ایجاد حس خانگی در فضای اداری
بهمن 24, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی فضای کوچک میز کنفرانس 80x80 استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
استفاده بهینه از فضای اداری کوچک
بهمن 28, 1397

استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری

ساعت مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 1200x480 استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

آیا در اداره یا منزل خود فضای خالی روی دیوار دارید و می خواهید به آن زیبایی خاصی ببخشید؟ ما به عنوان یکی از گزینه ها، به شما استفاده از ساعت را پیشنهاد می کنیم. ساعت علاوه بر اینکه زمان را نشان می دهد، به عنوان یک وسیله هنری در طی قرن ها به عنوان یک وسیله تزئینی هم استفاده شده است. شاید یکی از این ساعت ها به عنوان دکوراسیون برای فضای خالی شما بسیار مناسب باشد.

ساعت های بزرگ

برای فضای خالی زیاد روی دیوار و روی زمین، ساعت های ایستاده بزرگ بسیار مناسب هستند و نظر بیننده را به سوی خود جلب می کنند. همچنین این ساعت ها دارای ابهت خاصی هستند و در صورتی که در موقعیت خوبی قرار بگیرند بسیار چشم نواز خواهند بود. مخصوصا اگر مهمان یا مشتری به هنگام ورود آن را ببیند.

ساعت های کلاسیک

اگر به دنبال ایجاد یک حس سنتی و کلاسیک دارید و با طراحی داخلی شما مطابقت دارد؛ می توانید از ساعت هایی با ظاهر قدیمی استفاده نمایید. استفاده از یک ساعت کلاسیک و لوکس می تواند زیبایی خاصی برای فضای داخلی شما ایجاد نماید.

ساعت های چند تکه

برخی از ساعت های مدرن با طراحی های روز، به شکل چند تکه ساخته می شوند و جمع آن ها علاوه بر ساعت، یک شکل خاص مانند پروانه، گل یا دیگر اشکال را درست می کند. این ساعت ها علاوه بر زیبایی و مد ؛ می توانند دارای ویژگی هایی علاوه بر ساعت بودن هم داشته باشند مانند آینه و کاربردهای چند منظوره دارند.

ساعت به عنوان قسمتی از مبلمان

برخی ساعت ها هستند که با مجموعه مبلمان اداری ارائه می گردند و در واقع با آن مبلمان یک ست کامل، یک رنگ، و زیبا را شکل می دهند. البته معمولا ساعت به همراه مجموعه مبلمان اداری طراحی و تولید نمی گردد و اگر شما قصد دارید که مبلمان اداری جدیدی مانند میزهای مدیریت، میز کارمندی، صندلی مدیریت، صندلی کارمندی یا حتی پارتیشن اداری سفارش تولید دهید؛ می توانید درخواست طراحی ساعت را به همراه آن ها بدهید. به منظور این که مطمئن شوید که این اقدام برای فضای اداری شما مناسب است یا خیر؟ بهتر است از مشاوره رایگان طراحی داخلی و مبلمان اداری استفاده نمایید.

نتیجه

گاهی اوقات فضاهای خالی در اداره یا منزل وجود دارند که بهتر است از مجسمه، تابلو یا حتی ساعت استفاده نمایید. نوع دکوراسیون داخلی شما روی انتخاب نوع ساعت شما می تواند تأثیر گذار باشد. ساعت هایی که می توانید انتخاب نمایید معمولا ساعت های ایستاده، کلاسیک، ساعت های چند تکه و ساعت هایی هستند که به عنوان قسمتی از مبلمان اداری طراحی می گردند.

 

طراحی سایت