میز صندلی مدیریت کارمندی میز کنفرانس ارزان قیمت تتا 80x80 تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
بهمن 29, 1397
مبلمان اداری میز مدیریت کارمندی کمد کتابخانه قفسه 80x80 تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد
اسفند 1, 1397

تبدیل اتاق خواب به فضای اداری

تختخواب دیواری مبلمان ارزان قیمت طراحی داخلی تتا 1200x480 تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
5 (100%) 2 vote[s]

 

مقدمه

برخی افراد، می‌توانند به‌عنوان یک فری­لنسر در خانه خود مشغول به کار شوند. دراین‌بین برخی افراد هستند می‌خواهند به‌صورت رودررو با مشتری خود صحبت نمایند. برای چنین افرادی در صورت نبود اتاق اضافی برای مهمان رسمی، بهتر است که اتاق‌خواب خود را تبدیل نمایند به یک دفتر اداری با ظاهری که بتوان مهمان کاری دعوت کرد.

حل بزرگ‌ترین مشکل فضای اداری شما

اما در موضوع ما بزرگ‌ترین مشکل، تخت خواب است. با حل این مشکل، بقیه طراحی داخلی اتاق ساده خواهد بود. برای رسیدن به این هدف بهترین کار این است که شما تختخواب دیواری بگیرید. این تخت خواب ها دارای انواع مختلفی هستند و شما در طول روز یا زمانی که مهمان‌دارید آن را بلند می‌کنید و داخل کمد قرار می‌دهید.

 

تخت کم جا میز کارمندی تبدیل اتاق خواب به فضای اداری

 

این تخت خواب ها به صورت‌های مختلف مانند تک‌نفره، دونفره، بزرگ و کوچک تقسیم‌بندی می‌گردند. برخی از مدل‌های آن حتی دارای میز برای کار و کمد نیز هستند. شما می‌توانید برای انتخاب یکی از این مدل‌ها که به زمینه کاری شما هم بیاید برای دریافت مشاوره رایگان طراحی داخلی و مبلمان اداری تماس بگیرید.

 

تخت دونفره ارزان کم جا تبدیل اتاق خواب به فضای اداری

 

ازلحاظ ظاهری این ست‌های تخت خواب می‌تواند به مدل‌های مدرن، کلاسیک، کلاسیک لوکس تقسیم‌بندی گردند. این ست‌ها بارنگ‌های مختلف و طرح‌های متنوع قابل سفارش هستند. طراحان تتا می‌توانند با بازدید رایگان از فضای شما، اندازه‌گیری‌های لازم را انجام دهند.

 

تخت کم جا طراحی داخلی ارزان تبدیل اتاق خواب به فضای اداری

 

پس از حل این مسئله، شما باید به سراغ دیگر مسائل اتاق خود بروید و از کمد و کتابخانه، میزهای اداری، صندلی های اداری، مبل و جلو مبلی مطابق با محیط اداری استفاده نمایید.

 

تخت کم جا قبل و بعد ارزان تبدیل اتاق خواب به فضای اداری

نتیجه

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید در خانه خود، کارنمایید و کسب درآمد داشته باشید. از سوی دیگر فضای کافی برای مهمان‌های اداری خود ندارید؛ بهترین راه تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی فضای اتاق‌خواب است. برای رسیدن به این هدف بهتر است در اتاق تختخواب‌های دیواری بکار ببرید و در کنار آن از دیگر مبلمان‌های اداری استفاده نمایید.

 به‌روزرسانی: 1397/12/27

طراحی سایت