میز کنفرانس ارزان تتا طراحی داخلی صندلی کارمندی 80x80 سه راهکار ساماندهی امور روزمره اداری
نکات کابردی تجهیز فضای اداری
اسفند 11, 1397
طراحی داخلی صنعتی مبل ارزان میز صندلی ارزان 80x80 سه راهکار ساماندهی امور روزمره اداری
برخی سبک های طراحی داخلی
اسفند 14, 1397

سه راهکار ساماندهی امور روزمره اداری

صندلی کارمندی میز کارمندی ارزان 1200x480 سه راهکار ساماندهی امور روزمره اداری

مقدمه

یکی از دلایل ناکامی دررسیدن به اهداف، نداشتن سازمان‌دهی و نظم در امور روزمره اداری است. بعضی از اوقات ممکن است شما تلاش‌های زیادی را انجام دهید اما درنهایت دستاوردی نداشته باشید.

در مبلمان اداری تتا، مقالات زیادی را درباره سازمان‌دهی دفتر کار داشته‌ایم. امروز قصد داریم سه پیشنهاد برای انجام کارهای روتین اداری به شما ارائه دهیم.

اول انجام کارهای سخت و زیاد

بسیاری از کارها است که باید انجام شوند. شما سعی نمایید اول کاری را که سخت‌تر از همه است و زمان بیشتری می‌گیرد را انجام دهید. شما پس‌ازاینکه وظایفی را که از همه مهم‌تر است و ممکن است سد راه انجام دیگر امور شود را انجام دهید. خیلی راحت می‌توانید کارهای دیگر را نیز انجام دهید.

زمان مشخص برای تماس و ایمیل

ایمیل نقش بسیار زیادی را در انجام امور اداری و دفتری دارد. البته ازآنجایی‌که ممکن است افرادی که باید به آن‌ها ایمیل بزنید زیاد باشند؛ زمان زیادی از شما گرفته شود. به همین دلیل بهتر است با برنامه‌ریزی این کار را انجام دهید. تا هم تمام ایمیل‌ها انجام گردد و هم به توانید به دیگر کارهای خود رسیدگی نمایید. همچنین تماس گرفتن با مشتریان و دیگران در راستای انجام امور اداری ممکن است زیاد باشد. سعی نمایید زمان مشخصی را برای تماس‌های مجدد قرار دهید تا مشتری‌های شما متوجه شوند شما در چه ساعتی همیشه با آن‌ها تماس خواهید گرفت.

فهرست منظم انجام کارها

یکی از راهکارهای بسیار مهم منظم بودن و سازمان‌یافته بودن؛ داشتن یک لیست از کارهایی است که باید انجام گردد. بهتر است لیست شما دارای تقویم باشد تا منظم‌تر به کارها رسیدگی نمایید. همچنین می‌توانید از نرم‌افزارهای مخصوص انجام کارهایی که باید صورت گیرد استفاده کنید. برای چنین منظوری نرم‌افزارهای مختلف کامپیوتری و موبایلی وجود دارد. این نرم‌افزارها قادر خواهند بود بین دستگاه‌های شما با حساب کاربری‌تان همگام‌سازی شوند. تمام کارمندان و همکاران در مبلمان اداری تتا ازاین‌گونه نرم‌افزارها استفاده می‌نمایند. واحد فروش برای محصولات میزهای اداری، صندلی‌های اداری، پارتیشن، مبلمان، لوازم اداری ازاین‌گونه نرم‌افزارها استفاده می‌کنیم.

نتیجه

مبلمان اداری تتا درباره نظم و سازمان‌دهی اداری مقالات زیادی را منتشر کرده است. امروز به سازمان‌دهی کارهای روزمره پرداختیم. در این رابطه شما باید اول کارهای سخت و مهم را انجام دهید. سپس زمان مشخصی را برای انجام تماس یا فرستادن ایمیل مشخص نمایید و درنهایت باید یک لیست منظم از کارهایی که باید انجام شود تهیه کنید. در این راستا می‌توانید از نرم‌افزارهای مخصوص آن استفاده کنید.

طراحی سایت