میز کنفرانس صندلی کارمند کارشناس ارزان 80x80 دلیل استفاده از دیوایدرهای بلند یا کوتاه
چرا مبلمان اداری تتا
اسفند 19, 1397
طراحی اتاق انتظار 80x80 دلیل استفاده از دیوایدرهای بلند یا کوتاه
کاهش هزینه طراحی اتاق انتظار
اسفند 26, 1397

دلیل استفاده از دیوایدرهای بلند یا کوتاه

میز دیوایدردار ارزان 1200x480 دلیل استفاده از دیوایدرهای بلند یا کوتاه
دلیل استفاده از دیوایدرهای بلند یا کوتاه
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

در صنعت مبلمان اداری امروز، مدل‌های مختلف میزهای دیوایدردار با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف وجود دارد. این میزهای دیوایدردار حتی سایز و کانفیگ­های بسیار متنوعی دارند و می‌توان آن‌ها را به شکل‌های مختلف تغییر داد. نکته مهم در انتخاب نوع میز دیوایدردار، شرایط شما و نوع کار، فعالیت و رنگ‌سازمانی شما در تدارک و تجهیز فضای اداری شما است.

دلیل استفاده از دیوایدر بلند و کوتاه

نوع فعالیت شما، فرهنگ و ارزش‌های شخصی شما در انتخاب نوع دیوایدر تأثیرگذار خواهد بود. برای مثال: زمانی که شما دیوایدر­های بلند سفارش می‌دهید به این معنا است که شما به حریم خصوصی همکارانتان در فضای اداری بسیار اهمیت می‌دهید و از سوی دیگر نشان‌دهنده ایجاد یک فرهنگ مستقل در فضای کار است. همچنین باعث خواهد شد که این حس در کارمندان به وجود آید که باید کاملاً جدا از هم و بدون ایجاد سروصدا فعالیت نمایند. خیلی از سفارش‌دهندگان این نوع دیوایدرها شرکت‌های حقوقی و مانند آن‌ها هستند.

به‌بیان‌دیگر، میزهای با دیوایدرهای کوتاه باعث افزایش سروصدا، افزایش همکاری بین کارمندان و کاهش حریم خصوصی می‌گردد. معمولاً مشتری این‌گونه میزهای دیوایدردار شرکت‌های خلاق چون آژانس‌های تبلیغاتی، بازار مارکتینگ و مانند این‌ها هستند.

مبلمان اداری تتا این توانایی را دارد که هر تعداد در هر رنگ، شکل، نوع و اندازه، میزهای دیوایدردار تولید نماید و در اسرع وقت و با هزینه‌ای مناسب در اختیار شما قرار دهد. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی با ما تماس بگیرید. این نوع مشاوره‌ها می‌تواند درزمینهٔ انتخاب نوع میز و رنگ‌های آن‌ها، جنس و طراحی آن‌ها باشد. همچنین شما می‌توانید درخواست میزهای خاص دست‌ساز با انواع ام­دی­اف یا چوب بدهید.

نتیجه

در حالت عادی دو نوع دیوایدر در میزهای دیوایدردار طراحی و ساخته می‌شوند. یکی از آن‌ها دیوایدرهای بلند است که نشانه حفظ حریم شخصی حین انجام کار است و بیشتر برای شرکت‌هایی خوب است که کارمندان نیازی به همکاری باهم ندارند. دیگری دیوایدرهای کوتاه است و مخصوص شرکت‌هایی است که خلاقیت برای آن‌ها بسیار مهم است و کارمندان باید باهم همکاری زیادی داشته باشند.

طراحی سایت