میز کارمندی صندلی کارمندی کارشناسی ارزان 80x80 اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی
تقویت روحیه کارمندان در تابستان
فروردین 19, 1398
میز کارمندی کارشناسی ارزان صندلی پایه ثابت 80x80 اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی
تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه
اردیبهشت 2, 1398

اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی

میز اداری مدیریت کارمندی مدرن ارزان 1200x480 اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی

 

مقدمه

گاهی اوقات بیرون از اداره رفتن یا به تعطیلات رفتن مانند یک شمشیر دو لبه است. از یک طرف، شما به بیرون رفتن از اداره به‌منظور خاصی نیاز دارید. از طرف دیگر، کارهای شما عقب می‌افتد یا ارباب‌رجوع‌ها معطل می‌شوند.

ازاین‌رو، آماده شدن قبل از گرفتن مرخصی یا بیرون رفتن از اداره برای چند ساعت، می‌تواند مشکلات این­چنینی را برطرف نماید. در ادامه به چند نکته در این رابطه اشاره می‌نماییم. با مبلمان اداری تتا همراه باشید.

هماهنگ کردن جلسات برای قبل و بعد از مرخصی

خیلی اوقات اتفاق می‌افتد که کارمندان به مرخصی می‌روند و کار ارباب‌رجوع انجام نمی‌شود. این وضعیت باعث ناخرسندی مشتریان و ارباب‌رجوع می‌گردد. اگر امکان هماهنگی با مشتریان یا ارباب‌رجوع‌ها وجود ندارد. بهتر است با یکی از همکارانتان در این زمینه هماهنگ نمایید تا ایشان به کار ارباب‌رجوع‌ها رسیدگی نمایند؛ تلفن‌ها و ایمیل‌های شمارا جواب دهد و با دیگر همکاران هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

آماده‌سازی ایمیل پاسخگوی خودکار

بهتر است قبل از رفتن به مرخصی یک ایمیل به تمام افرادی که با شما ارتباط مستمری دارند ارسال نمایید و با آن ایمیل از نبود خود به مدت مشخصی اطلاع‌رسانی نمایید. همچنین بهتر است یک ارسال ایمیل خودکار آماده‌سازی نمایید تا زمانی که ایمیلی برای شما آمد؛ این ایمیل، به‌صورت خودکار به ارسال‌کننده ایمیل فرستاده شود و در آن ایمیل از نبود خود یا وجود دیگر همکار که به‌جای شما فعالیت می‌کند خبررسانی نمایید.

رفتن به مرخصی

بهتر است زمانی که شما به مرخصی می‌روید به‌طور کامل فکر کار را از سر بیرون بیاورید و دیگر به آن فکر نکنید. همچنین شرایط را قبل از رفتن به مرخصی و تعطیلات به‌گونه‌ای بچینید که دیگر بحثی از کار در تعطیلات نباشد.

نتیجه

قبل از رفتن به مرخصی بهتر است اقداماتی صورت گیرد تا کارها و وظایف روزانه تعطیل نگردد و به روند کار آسیبی وارد نگردد. ازاین‌رو بهتر است با یکی از همکاران هماهنگی‌های لازم برای انجام کارهای روزمره شما صورت گیرد. اگر کاری است که به شما وابسته است بهتر است که آن‌ها را قبل از رفتن به مرخصی انجام دهید. همچنین بهتر است ایمیلی به‌عنوان ایمیل پاسخگویی خودکار آماده‌سازی نمایید که در صورت نبود شما، به ارسال‌کننده ایمیل فرستاده شود.

منبع مقاله

به‌روزرسانی: 1397/01/25

طراحی سایت