طراحی اتاق انتظار 80x80 تأثیر آینه بر فضای اداری
کاهش هزینه طراحی اتاق انتظار
اسفند 26, 1397
استند دسک ارگونومی ارزان 80x80 تأثیر آینه بر فضای اداری
افزایش سطح ارگونومیک هنگام استفاده از استند دسک
فروردین 8, 1398

تأثیر آینه بر فضای اداری

آینه طراحی داخلی ارزان 1200x480 تأثیر آینه بر فضای اداری
تأثیر آینه بر فضای اداری
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دارای فضای اداری کوچکی هستید و دوست دارید که بزرگ به نظر برسد بدون اینکه قصد تغییر خاصی در آن داشته باشید. برای مثال دیواری را خراب نمایید بهتر است از آینه در طراحی داخلی به همراه مبلمان اداری مناسب استفاده نمایید.

تأثیر آینه بر فضای اداری

اما چرا آینه می‌تواند در بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای اداری تأثیرگذار باشد؟ دلیل آن این است که بازتابش نور توسط آینه، روشنایی محیط را افزایش می‌دهد. افزایش نور در فضای داخلی و روی لوازم اداری و طراحی داخلی باعث می‌گردد که فضا بزرگ‌تر ازآنچه هست به نظر آید.

سعی نمایید با استفاده از این فرصت و به کاربردن آینه در فضای اداری، فضای خود را بزرگ‌تر نشان دهید. از اینرو بهتر است یک آینه بزرگ افقی روی دیوار و بالای میز قرار دهید. مانند آینه در تصویر زیر، اقدام خوبی خواهد بود. یکی دیگر از اقداماتی که در این زمینه می‌توانید انجام دهید این است که هر دیوار خالی که دارید از آینه‌های تزئینی مختلف استفاده نمایید و روشنایی فضای خود را تا آنجایی که امکان دارد افزایش دهید.

آینه طراحی داخلی اداری ارزان تأثیر آینه بر فضای اداری

اما استفاده از آینه بر روی دیوار فقط برای فضاهای اداری کوچک نیست. آینه زیبایی بصری خوبی دارد و استایل هر اتاقی را به صورت زیبایی تغییر می‌دهد. آینه‌ها با طراحی‌های مختلف دارای استایل های خاصی هستند که به طور کلی به استایل های مدرن، سنتی، کلاسیک، آنتیک و غیره تقسیم بندی می‌گردند. به همین دلیل، در انتخاب آینه با پتانسیل انتخاب متنوع و استایل های مختلفی روبه رو خواهید بود که می‌توانید نسبت به ظاهر طراحی داخلی خود و نوع فعالیتتان، آینه‌های مدنظر خود را خریداری نمایید.

نتیجه

یکی از اقدامات ارزان برای بزرگ‌تر نشان دادن فضای اداری خود استفاده از آینه است. آینه‌ها با انعکاس نور در محیط باعث می‌گردند که فضای شما بزرگ‌تر ازآنچه هست به نظر آید.

طراحی سایت