صندلی کارمندی میز کارمندی ارزان 80x80 برخی سبک های طراحی داخلی
سه راهکار ساماندهی امور روزمره اداری
اسفند 12, 1397
 برخی سبک های طراحی داخلی
تعریف مبلمان اداری
اسفند 16, 1397

برخی سبک های طراحی داخلی

طراحی داخلی صنعتی مبل ارزان میز صندلی ارزان 1200x480 برخی سبک های طراحی داخلی

مقدمه

در عرصه‌ای از تاریخ زندگی می‌کنیم که تنوع ارائه خدمات و محصولات بسیار زیاد است. صنعت مبلمان اداری و طراحی داخلی نیز خالی از این لطف نیست. در یکی از مقالات به موضوع استایل مبلمان اداری پرداخته بودیم. در این مطلب قصد داریم تا شمارا اصلی‌ترین استایل­های طراحی داخلی آشنا کنیم.

استایل صنعتی

 این استایل و نگرش روزبه‌روز محبوب‌تر می‌شود و افراد زیادی علاقه دارند تا در طراحی داخلی خود و مبلمان‌های اداری، این شیوه و نگرش را اجرا کنند. مبلمان اداری تتا به شما پیشنهاد می‌کند اگر قصد اجرای این استایل رادارید، از چوب و نورپردازی‌های مختلفی استفاده نمایید.

نوع صنعتی خود به دو قسم کلاسیک و مدرن تقسیم‌بندی می‌شود. اگر می‌خواهید از استایل صنعتی کلاسیک در طراحی داخلی و مبلمان اداری خود استفاده نمایید. باید از داکت­هایی که در استایل سنتی جلوه خاصی دارند نیز استفاده نمایید. با انجام برخی از ریزه‌کاری‌ها که البته مهم هم هستند حس استایل صنعتی در طراحی داخلی به مخاطب و مهمان شما در اداره به دست می‌آید.

سبک و استایل روستایی

این استایل در طراحی داخلی و مبلمان اداری یک اروپای غربی است. در این استایل سعی می‌شود که فضای اداری علاوه بر حفظ اصالت دفتری و کاری خود، نوعی راحتی و حس خانگی را به مخاطب القا کند. در این طراحی داخلی از چوب‌های خاص با کمدهای خانگی سبک اروپای غربی و قدیمی استفاده می‌گردد. مبلمان اداری تتا قادر است در صورت علاقه‌مندی شما به این سبک، آن را برای شما عملیاتی و اجرا نماید. تتا هم در طراحی داخلی و هم در نوع مبلمان اداری به این سبک وقوف کامل دارد.

استایل میانه صدِ هزار و نه‌صد میلادی

این استایل یک سبک نیمه مدرن و نیمه سنتی است. که در دهه شصت صدِ هزار و نه‌صد بسیار همه‌گیر شده بود. خیلی از دفاتر و ادارات خصوصی در آمریکا و اروپای غربی به این سبک روی آورده بودند. تلفیقی از سنت و مدرن در طراحی داخلی و مبلمان اداری بسیار زیبا و چشم‌نواز است. در اجرای چنین سبکی یکی از مبلمان و طراحی را سنتی و دیگری را مدرن اجرا می‌کنند. نوع انتخاب آن بستگی زیادی به سلیقه مشتری دارد. انتخاب رنگ و رنگ‌سازمانی شما می‌تواند نقش مهمی را در این سبک ایفاء کند.

سبک سنتی

هنوز هستند افرادی که دوست دارند از سبک‌های سنتی در طراحی داخلی دفتر و اداره خود استفاده نمایند. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که خیلی از دوره طرح‌های سنتی دور نشده‌ایم. با اجرای چنین سبکی چه به‌صورت ایرانی، چه شرقی و چه غربی، می‌توان به یک دفتر و اداره‌ای متمایز ازآنچه می‌توان تصور کرد دست‌یافت.

سبک خانگی

در این استایل سعی می‌شود با قرار دادن برخی مبلمان و کوسن‌های آن، فرش یا قالی، نوع کمدها و شلف ها، حسی خانگی به دفتر و محیط کار بخشید. در بین تمام سبک‌ها، این نوع استایل می‌تواند حس خانه بودن را در همکاران و کارمندان شما ایجاد نماید. بنابراین راندمان کار شما افزایش می‌یابد و از حداقل پتانسیل حداکثر استفاده را خواهید برد

نتیجه

هم مبلمان اداری و هم طراحی داخلی دارای استایل و سبک‌های مختلفی هستند. شما می‌توانید با انتخاب یکی از استایل‌ها بالا برای طراحی داخلی و استایل دیگر برای مبلمان اداری خود با ما تماس بگیرید. البته توضیحات فوق بسیار خلاصه هستند ازاین‌رو در صورت تمایل شما، طراحان ما می‌توانند راهنمایی‌های لازم و کافی را به شما ارائه دهند.

طراحی سایت