صندلی اداری مدیریتی قیمت ارزان لاکچری تدارکات جهان آرا 80x80 شش نگرش مدرن در تغییر محیط اداری در سال 2018
نکاتی کاربردی در خرید صندلی مدیریتی
مهر 23, 1397
میز اداری مدیریتی کارمندی کارشناسی 1 1 80x80 شش نگرش مدرن در تغییر محیط اداری در سال 2018
سلایق خریداران مبلمان اداری در سال 2017
آبان 19, 1397

شش نگرش مدرن در تغییر محیط اداری در سال 2018

modern attitudes in changing the office design 1200x480 شش نگرش مدرن در تغییر محیط اداری در سال 2018
شش نگرش مدرن در تغییر محیط اداری در سال 2018
5 (100%) 4 vote[s]

 

 

آیا شما هم قصد دارید طراحی داخلی محیط کاری یا اداری خود را تغییر دهید؟ اگر چنین قصدی دارید، پس تا پایان این مطلب با ما باشید. امروز قرار است توضیحاتی درباره شش مفهوم کلیدی با مرتبط با تغییر طراحی داخلی محیط اداری برای شما بیان کنیم که قبل از بازسازی و تجهیز مجدد محیط و اداره خود بهتر است با آنها آشنا شوید. فهم معنای اصطلاحاتی چون «کارگروهی» و «تعاملی» به شما کمک خواهد کرد تا شکل هندسی مناسب، راحت و کابردی را ایجاد نمایید.

           
1) کارگروهی

در سال جاری، اصطلاح «کارگروهی» بیشترین سیطره را در دنیای طراحی فضای اداری دارا می باشد. به گونه ای که پارتیشن اداری کابینی به جای خود را به این واژه داده است. بسیاری از کارگزاران عرصه تجارت احساس کردند که تجهیزات مبتنی بر کارگروهی، خلاقیت بیشتری را در کارمندان ایجاد می کند و زمان تلف شده را کاهش می­دهد. و ما هم کاملاً با این ایده موافقیم! برای ادامه پروژه بازسازی و تجهیز اداری خود مطابق با آینده، به دنبال طرح های مطابق با کارگروهی باشید.

2) مدرن

خیلی ها به دنبال ظاهری مدرن هستند و دوست دارند مدرن به نظر برسند! اصطلاح مدرن یعنی مطابق با مد روز بودن. از میزها تا صندلی­ های اداری، ظاهر طراحی و دکوراسیون داخلی، با بازسازی و تجهیز مناسب و اصولی می توان به این مهم دست یافت. کاربرد تجهیزات اداری و صندلی مدرن به شما کمک خواهد کرد تا فضای داخلی ای خلق کنید که با آخرین مد روز مطابقت داشته باشد. اگر این نوع ظاهر را دوست دارید، پیشنهاد می­کنیم، برندهایی مثل تِتا را چک کنید. این محصولات خیلی جذاب، فوق العاده و به صرفه هستند و از استانداردهای صنعتی برخوردارند.

3) ارگونومیک

احتمالا این واژه برای شما آشنا است و یا حداقل آن را شنیده اید. ارگونومی در صنعت ساخت صندلی های اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و در این نوع تولیدات و صنایع بیش از هر چیزی مورد توجه قرار می گیرد.  تقریباً هر محصول اداری به عنوان ارگونومیک برچسب خورده و شما هنگام بازسازی فضای اداری باید مراقب جنس های تقلبی ارزان باشید که مطابق آخرین استانداردها ساخته نشده اند. اگر یک محصول به عنوان ارگونومیک توصیف می شود، معنایش این نیست که روز کاری شما را به فضایی با بهره وری ذهنی بالا تبدیل می کند، بلکه تنها برای راحتی ساخته شده است. با تحقیقات کافی به هنگام خرید مبلمان اداری، محصولاتی را انتخاب کنید که حقیقتاً آماده اند شما را کمک کنند تا مدیر یا کارمند بهتری در سال جاری باشید.

4) کاربردی

این نسبتاً یک اصطلاح جدید در بازسازی و تجهیز اداره یا محل کار محسوب می شود و در سال جاری مهم تلقی می شود. شما به عنوان خریدار باید توجه داشته باشید که کاربردی بودن در کنار مدرن بودن، می تواند شما را به آنچه انتظار دارید بسیار نزدیک کند. پروژه­های بازسازی با استفاده از مبلمان و لوازم اداری «کاربردی» در حال رشد هستند. و طبیعتا اینگونه بازسازی ها ظاهر و ساختاری خسته کننده نخواهند داشت. البته باید توجه داشت که بازسازی و استفاده از مبلمان های اداری کاربردی واقع بینانه و تا حدودی مقرون به صرفه باشند. اگر شما ایده فضای کاربردی را دوست دارید، با تِتا تماس بگیرید.

5) یکدست و یکپارچه

محصولات با روکش چوبی سنتی و مجلل همیشه در فضاهای اداری جایگاهی خاص و ویژه داشته اند. می شود گفت: استفاده از محصولات یک دست( یا به اصطلاح ست) در آینده نیز رشد چشم گیری خواهد داشت و در حال حاکم شدن بر فضاهای کاری، اتاق های انتظار و آموزش می باشد. با محصولات یکپارچه شما قادر خواهید بود زیبایی و جلوه خاصی به محیط کار یا اداره خود بدهید. در اتاق انتظار، صندلی های یک دست و یکپارچه مهمان، ظاهری آراسته و دلنشین ایجاد می کند و در بخش کاری یا اداری میزهای یک دست، همکاری و تعامل کارکنان را افزایش می دهد.

6) واکنش گرا

در صندلی های اداری هیچ کلیدواژه ای تازه تر از واژه «واکنش گرا» نیست. امروزه تقاضا برای صندلی واکنش گرا اداری در جهان رو به افزایش است.چرا که نیاز به تنظیم ثابت توسط استفاده کننده را کاهش می دهد و همزمان تجربه نشستن راحت تر را ارائه می نماید. صندلی های اداری واکنش گرا، فوراً به وزن استفاده کننده واکنش نشان می دهند. برخی از صندلی های اداری واکنش گرا پشتی­هایی دارند که حقیقتاً پیشرفته هستند.

طراحی سایت