مبلمان اداری تِتا ارائه دهنده انواع میز صندلی پارتیشن اداری طراحی داخلی ارزان قیمت 80x80 راهنمای خرید مبلمان منزل
چند نکته برای داشتن اداره مرتب
بهمن 1, 1397
مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی کارشناسی پایه ثابت 80x80 راهنمای خرید مبلمان منزل
راهنمای طراحی اتاق انتظار
بهمن 3, 1397

راهنمای خرید مبلمان منزل

راهنمای خرید مبلمان طراحی داخلی ارزان قیمت 1200x480 راهنمای خرید مبلمان منزل
راهنمای خرید مبلمان منزل
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

مبلمان اداری تِتا، ارائه دهنده انواع میزهای مدیریتی، کارمندی و صندلی های اداری مدیریت و کارمندی، تجهیز اماکن اداری، انواع پارتیشن های شیشه ای و چوبی.

حتی اگر شما هم جزو کسانی هستید که فضای بزرگی ندارید بازهم نیازمند مبلمان هستید. اما این مسئله به معنای این نیست که برای شما هزینه خیلی سنگینی داشته باشد یا با خرید مبلمان تمام فضای خود را پرکنید و دیگر جایی برای رفت و آمد نداشته باشید.

اگر شما به دنبال تغییر مبلمان خود هستید ما برای شما چند راهنمایی مفید داریم. حال چه بخواهید که مبلمان کم جا خریداری نمایید یا ظاهر مبلمان خود را تغییر دهید. در ادامه ما راهنمایی هایی را ارائه می دهیم تا جلوی شلوغ شدن فضای شما گرفته شود.

بیایید با کناپه یا یک مبل چند نفره شروع کنیم. چنین مبلی برای نشستن مهمانان یکی از بهترین گزینه ها هست. اما برای فضاهای کم با پذیرایی های کوچک مورد مناسبی نیست. پس شما باید به دنبال گزینه ای باشید که حداقل دونفر بتوانند بر روی آن بنشینند و از طرف دیگر فضای زیادی اشغال نکند و در عین حال راحت باشد. بهترین گزینه برای شما یک لاوسیت (loveseat) دو نفره است. این نوع نشیمن گاه ها به گونه ای هستند که در کنار آن ها حتی می توانید یک عسلی هم قرار دهید و از فضای خود به طور بهینه ای استفاده نمایید.

اگر به فکر این هستید که یک میز غذاخوری بزرگ بگیرید؛ در اشتباه هستید چرا که نشستن و برخواستن از صندلی ها بسیار سخت خواهد بود. به همین منظور بهتر است که میز غذاخوری کوچک با صندلی های کم بگیرید. اگر محل ورود و خروجتان به میز غذاخوری راحت باشد زندگی راحت تری هم خواهید داشت.

حالا بهتر است درباره میز صحبت کنیم. برای مثال یکی از میزهایی که احتمالا به آن نیاز پیدا می کنید میز کامپیوتر یا مک هست. اگر به اینگونه میزها در خانه خود نیاز دارید پس بهتر است میزی با حداقل اشغال فضا و بدون کشوهای اضافی خریداری نمایید. حتی بهتر است میزهای جم شو یا میزهایی مخصوص گوشه های خانه هستند (corner desks) خریداری نمایید. با این کار فضاهای بلا استفاده در خانه خود کمتر می گردد. حتی برخی میزهای مخصوص گوشه خانه طراحی و ساخته شده اند که دارای کشوهای زیاد و طبقات لازم هستند و زیابیی خاصی برای خانه و فضای شما خواهند داشت و در عین حال فضای زیادی را هم اشغال نمی کنند. یکی از ویژگی های این گونه میزها این است که دیگر پای شما به پایه میزها نمی خورد. این گونه مسائل برای برخی زیاد اتفاق می افتد.

اکنون بهتر است درباره کمدهای مورد نیاز خانه صحبت کنیم. چرا که شما هم به احتمال زیاد دارای لوازمی هستید و می خواهید آن ها را در جایی نگه داری کنید. درست است که شما می توانید طبقات پلاستیکی را از پلاستیک فروشی خریداری نمایید و برخی لوازم خود را در آن قرار دهید. اما اگر به دنبال کمد می گردید پس بهتر است یک کمد بلند و در عین حال با عمق کم خریداری کنید تا فضای کمتری اشغال گردد.

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت