میز کارمندی کارشناسی ارزان صندلی پایه ثابت 80x80 اکسسوری های فضای پذیرش و انتظار
تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه
اردیبهشت 2, 1398
طراحی داخلی فضای فلت 80x80 اکسسوری های فضای پذیرش و انتظار
مزایا و معایب فضاهای اداری فلت
اردیبهشت 18, 1398

اکسسوری های فضای پذیرش و انتظار

مبل جلو مبلی ارزان اداری 1200x480 اکسسوری های فضای پذیرش و انتظار

مقدمه

قسمت پذیریش یا محل انتظار مهمانان اولین جایی است که افرادی که وارد اداره شما می‌شوند را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. همین اولین نگاه است که بر روی مشتری تأثیر خود را می‌گذارد. شما با انجام تعدادی کارهای ساده به‌راحتی می‌توانید مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهید. پس با مبلمان اداری تتا همراه باشید.

استفاده از تابلو در اداره

استفاده از تابلو می‌تواند گرمای خاصی به طراحی داخلی فضای اداری شما ببخشد و در مهمانان و مشتریان شما احساس آرامش ایجاد کند. مخصوصاً اگر شما از تصاویر طبیعت، گل و گیاه در قسمت پذیرش و منشی قرار دهید.

استفاده از گیاهان در اداره

گیاهان علاوه بر این‌که با تولید اکسیژن کیفیت هوای اداره را افزایش می‌دهند احساس راحتی و آسایش را نیز در مشتریان و مهمانان ایجاد می‌کنند. البته به دلیل افزایش اکسیژن بهتر است با به‌صورت هوشمندانه از گیاهان در تمام قسمت‌های فضای اداری خود استفاده نمایید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی با تتا تماس بگیرید.

استفاده از میزهای کوچک

استفاده ازاین‌گونه میزها در طراحی داخلی قسمت پذیرش و انتظار باعث خواهد شد که پذیرایی از مهمانان و مشتریان راحت‌تر باشد و آن‌ها بتوانند به هنگام انتظار نوشیدنی میل نمایند یا از مجلات روی میزها استفاده نمایند.

نورپردازی

باکمی هزینه و استفاده از نورپردازی‌های ویژه نسبت به محیط و فضای اداری که دارید می‌توانید زیبایی خیلی خاصی به بخش پذیریش و انتظار داد. حتی شما می‌توانید از برخی لامپ‌های رومیزی استفاده نمایید یک جلوه خاص به روی میز پیشخوان و منشی بدهید.

استفاده از استند کتاب و مجلات

استفاده از یک استند مخصوص مطالعه در بخش انتظار می‌تواند باعث گردد که مهمانان و مشتریان شما در مدت‌زمانی که انتظار می‌کشند با مطالبی که شما فراهم نموده‌اید سرگرم شوند. حتی برخی از این مطالب می‌تواند معرف کار شما و حوزه فعالیت شما باشد.

استفاده از جالباسی

استفاده از جالباسی می‌تواند ضروری هم باشد. ازآنجایی‌که برخی از مهمانان باکت یا لباس گرم وارد می‌شوند. استفاده از جالباسی این امکان را فراهم می‌کند که آن‌ها با آویزان کردن کت و لباس‌های گرم خود، مدت‌زمانی که در اداره و دفتر شما هستند راحت‌تر باشند.

نتیجه

با انجام یک سری فعالیت‌های ساده می‌توان فضای گرم و راحتی را در بخش پذیرش و انتظار در دفتر خود ایجاد نمایید. برخی از این اقدامات ساده عبارت‌اند از استفاده از تابلو روی دیوار، استفاده از میزهای کوچک، نورپردازی‌های ساده، استفاده از استندهای مجله و استفاده از جالباسی.

طراحی سایت