ساعت مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 استفاده بهینه از فضای اداری کوچک
استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
بهمن 27, 1397
میز صندلی مدیریت کارمندی میز کنفرانس ارزان قیمت تتا 80x80 استفاده بهینه از فضای اداری کوچک
مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
بهمن 29, 1397

استفاده بهینه از فضای اداری کوچک

مبلمان اداری طراحی داخلی فضای کوچک میز کنفرانس 1200x480 استفاده بهینه از فضای اداری کوچک

مقدمه

در مقالات قبلی به طور پراکنده ای به چگونگی استفاده از فضاهای کوچک اداری اشاره کرده بودیم. در این متن قرار است با خلاصه و جمع کردن مطالب قبلی به صورت اختصاصی به موضوع طراحی داخلی و قرار دادن میزهای اداری بپردازیم.

استفاده بهینه از فضای اداری

اگر شما دارای فضای کوچکی هستید؛ خوب می دانید که استفاده حداکثری از هر متر مربع بسیار مهم است و نباید از دست برود یا صرف لوازمی گردد که کاربرد چندانی ندارند. به همین منظور ما به شما استفاده از مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی را پیشنهاد می کنیم.

یکی از مسائلی که در این زمینه مهم است؛ استفاده هدفمند از فضای اداری است. شما باید در هر فضای خاص، از مبلمان اداری مخصوص آن فضا استفاده نمایید. همچنین باید اندازه گیری ها بسیار خوب و دقیق باشد تا مشکلی در انتخاب سایز میزهای اداری بوجود نیاید.

پارتیشن اداری فضای کوچک طراحی داخلی مبلمان اداری استفاده بهینه از فضای اداری کوچک

کمدهای اداری

در ادارات کوچک با فضاهای محدود، داشتن جایی برای کمد به منظور بایگانی و استفاده از کمدهای زونکن خور بسیار مهم و اساسی است. در چنین شرایطی می توان از کمدهایی استفاده نمود که عمق کمتری دارند؛ اما دارای ارتفاع زیادی هستند.

خرید مبلمان اداری مناسب

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وارد خانه شخصی می شوید و میبینید که مبلمان هایش خیلی بزرگ هستند و به منزل نمی آید. شما باید سعی نمایید میزهای اداری و صندلی های اداری را انتخاب نمایید که به سایز فضای شما بیاید و در عین حال از زیبایی خاصی برخوردارد باشد. بهتر است از میزهایی استفاده نمایید که برای فضاهای کوچک طراحی شده اند و در عین حال دارای کاربرد زیادی هستند و شما از لحاظ جای کافی برای ورود و خروج آن مشکلی نداشته باشید. بهتر است درباره صندلی های مدیریت ، صندلی های کارمندی یا صندلی های پایه ثابت از نوع ارگونومی آن با سایزهای کوچک استفاده نمایید.

میز کارمندی مبلمان اداری ارزان قیمت تتا 1024x640 استفاده بهینه از فضای اداری کوچک

نتیجه

طراحی فضاهای کوچک، نیازمند ظرافت های خاص خودش است. زیرا شما باید بتوانید از حداقل فضای ممکن، حداکثر استفاده را ببرید. برای رسیدن به این هدف بهتر است مشاوره رایگان از طراح داخلی بگیرید. میزها و صندلی های سفارشی برای فضای خود تهیه نمایید و سعی نمایید در خرید کمدهای اداری از کمدهایی استفاده نمایید که عمق کم و ارتفاع زیادی داشته باشند.

طراحی سایت