تتا مبلمان اداری طراحی داخلی میز کارمندی کارشناسی مدیریتی صندلی اداری ارزان قیمت تدارک تامین ایرانیان 80x80 مبلمان اداری جدید برای سال نو
چگونه راندمان کار محیط اداری را در فصل سرما حفظ کنیم؟
دی 29, 1397
مبلمان اداری تِتا ارائه دهنده انواع میز صندلی پارتیشن اداری طراحی داخلی ارزان قیمت 80x80 مبلمان اداری جدید برای سال نو
چند نکته برای داشتن اداره مرتب
بهمن 1, 1397

مبلمان اداری جدید برای سال نو

مبلمان اداری مدرن میز صندلی ارزان قیمت 1200x480 مبلمان اداری جدید برای سال نو

در تِتا سال نو به معنای مبلمان اداری جدید است. از میزهای اداری و صندلی های راحت تا میزهای چندمنظوره با فضای مناسب. ما دامنه وسیعی از محصولات مرتبط با مبلمان اداری مانند پارتیشن را برای سال جدید که در راه است آماده کرده ایم.

میزهای جدید

آیا به دنبال یک میز جدید و مدرن برای منزل یا دفتر اداری خود هستید؟ ما مدل های بروز و ارگونومیک به محصولات خود اضافه کرده ایم که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. برای مثال مدل میز های کارمندی و کارشناسی ما انتخاب هوشمندانه برای کارمندانی است که می خواهند در محل کار خود طرح مدرنی را استفاده نمایند. زمانی که به درخواست مشتری، در این میزها با طراحی خاصی فلز به کار رود گرمای خاصی به محیط اداری می دهد و ظاهری مقتدرانه ایجاد می کنند.

همین طور اگر کارمندان شما زن هستند می توان با طراحی خاصی از سوی طراحان ما به ظاهری زنانه تبدیل شوند که بهتر است در فضاهای روشن از آن ها استفاده گردد. البته می تواند تلفیقی از هر دو نگرش را هم ایجاد کرد. برای دیدن ظاهر دیفالت آن ها می توانید از این لینک استفاده نمایید.

همچنین میزهای کنفرانس جدید نیز به محصولات ما اضافه شده است. از میزهای بزرگ 96 اینچی تا میزهای متوسط 48 اینچی برای اداره شما طراحی و تولید کرده ایم. این میزها را می توان به صورت سفارشی نیز طراحی کرد. برای مثال استفاده از فلز می تواند جلوه خاصی به میز کنفرانس بدهد. در این میزها از متریال های ضد خش استفاده می شود.

PUT YOUR MIND AT EASE

آسوده خاطر باشید

صندلی های جدید

ما چند صندلی جدید نیز به کالکشن هایمان اضافه کرده ایم که دارای آپشن های زیادی هستید و طراحی های ارگونومیک در آن ها استفاده شده است. البته تِتا این قابلیت را هم دارد که برای شما صندلی با طراحی های خاص هم ایجاد کند. برای مثال سبک های قدیمی غربی که طرفداران خاص خود را دارد. در این صندلی ها تمام اصول طبی رعایت می گردد و تمام تنظیمات مانند تنظیم ارتقاع، تکیه گاه و نشیمن گاه تعبیه می گردد. در این صندلی های اداری مدیریتی و کارمندی شما می توانید هر رنگ و پارچه ای که می خواهید به کار برید. از لحاظ راحتی شما کاملا آسوده خاطر خواهید بود مخصوصا این که دارای ضمانت نامه های دو ساله هستند. حتی هر نوع صندلی را می توان مدیریتی و کارمندی آن را نیز تولید که و در اختیار شما قرار داد.

صندلی اداری کارمندی کارشناسی مدیریتی قیمت ارزان تتا تدارک تامین ایرانیان مبلمان اداری جدید برای سال نو

کمدهای جدید برای سال نو

کمدهای اداری جدید با طراحی های مدرن و کلاسیک می تواند برای فضاهای مختلف استفاده گردد. برای رسیدن به این مقصود بهتر است در ابتدا از مشاوره رایگان تتا استفاده نمود. این کمدها را می توان به شکل کشویی نیز تولید نمود. اندازه این کمدها به اندازه های متفاوت طراحی می شود حتی در برخی از تولید ها می توان طرح یا نوشته مخصوص شما نیز ایجاد گردد. حتی کمدها را می توان به صورت سنتی ایرانی نیز تولید کرد. و متناسب با نیاز و فضای شما رنگ های متفاوتی تولید نمود.

 

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت