استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 8 80x80 راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
بهمن 3, 1397
فروش انواع میز صندلی اداری مدیریت کارمندی ارزان قیمت تتا 80x80 راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
راهنمای خرید میز اداری
بهمن 8, 1397

راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری

مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی مدیریت کارمندی 1200x480 راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

آیا هنوز هم درگیر شیوه طراحی داخلی اداره خود هستید؟ و هر کدام از اطرافیان شما نظری خاص مطابق با سلیقه خود به شما می دهند؟ این همه سلایق مختلف به خاطر تنوع زیاد ارائه خدمات در این عرصه است. فقط کافی است نگاهی به شرکت های مختلف بی اندازید تا به وسعت تنوع در بکار بردن انواع لوازم در طراحی داخلی ادارات پی ببرید. با تِتا همراه باشید تا با تعدادی از استایل های روز جهان غرب آشنا شوید. (شما با مبلمان اداری تِتا، که به صورت تخصصی در زمینه مبلمان اداری و طراحی داخلی فعالیت می کند؛ می توانید مشاوره رایگان دریافت نمایید و در رسیدن به نتیجه دلخواه خود آسوده خاطر باشید. تِتا ارائه دهنده انواع میز مدیریت، کارمندی، صندلی مدیریت، کارمندی، انواع پارتیشن اداری شیشه ای، آلومینیومی، چوبی، فریم لِس، تک جداره و دو جداره، لوازم و ملزومات اداری است.)

  • استایل صنعتی

از این استایل معمولا در طراحی داخلی محیط های تجاری استفاده می گردد. در این طراحی از مواد آلی و فلزی استفاده می گردد. با این استایل، طراحی داخلی فضای شما نگاهی مردانه پیدا می کند. از میزهای مدیریتی و کارمندی تا کتابخانه و شِلف، علاوه بر چوب و ام دی اف در آن ها از فلز نیز استفاده می گردد. برای مثال میزها دارای پایه های فلزی خواهند بود. یا به سفارش مشتری در گوشه های میز از فلز به شکل هنری برای افزایش زیبایی استفاده می گردد. البته در صورت افزایش هزینه می تواند از برخی فلزهای هنری مانند مس نیز در دیوارها و ستون ها استفاده کرد. درکل استفاده از فلز در طراحی داخلی و مبلمان اداری، استایل صنعتی را شکل می دهد.

  • استایل نیمه قرن بیستم

استایل نیمه قرن بیستم، یک حس بسیار خاص برای بیننده آن دارد. این استایل در عین ایجاد یک حس کلاسیک، حسی مدرن نیز به بیننده آن القا می کند. چرا که در این نوع طراحی مبلمان و فضای داخلی از هر دو شیوه مدرن و کلاسیک با ظرافتی خاص استفاده شده است. برای مثال میزهای مدیریتی از پایه های خمیده کلاسیک استفاده می شود و برای دیگر اجزای آن از طراحی مدرن استفاده می شود؛ یا روی چوب های آن از طرح های کلاسیک استفاده می کنند.

  • استایل کلاسیک

این استایل از مبلمان اداری به دوره های رنسانس در اروپا باز می گردد که دیدی دست ساز به بیننده می دهد. این سبک در عین زیابیی خاص قدیمی و کلاسیک خود بسیار ساده است و علاقه مندان خاص خود را دارد. بهتر است از این سبک و استایل در فضاهایی به کار رود که همه فضا از چوب ساخته شده است.

  • استایل مدرن

در این سبک از مبلمان اداری و فضای داخلی از رنگ های براق و ساده استفاده می گردد. البته دارای تنوع رنگ بسیار زیادی است و در فضای داخلی از ترکیب رنگ هایی استفاده می گردد که به هم می آیند و با هم جلوه ای خاص ایجاد می کنند. اصطلاح خاصی که در این استایل به کار می رود لفظ “مینیمالیست” است. اگر شما به دنبال استایل مدرن هستید. یک طراح باید بتواند ظاهری مینیمالیستی برای شما ایجاد نماید.

  • استایل روستایی

برخلاف استایل مدرن که روحی سرد با رنگ های روشن دارد. استایل روستایی روح گرم دارد و از رنگ های پررنگ در آن استفاده می گردد. در این استیل سعی می گردد که دفتر کار و اداره به سبک مبلمان های قدیم خانگی نزدیک تر گردد و حس آمدن به خانه را در بیننده ایجاد کند. این استایل به خاطر نوع طراحی و رنگ هایی که در آن به کار می رود باعث افزایش راندمان کار نیز می گردد.

  • استایل سنتی

در این استایل از ویژگی ها و جزئیات مبلمان و طراحی داخلی کلاسیک استفاده می گردد ولی نوع رنگ های آن غنی تر و پررنگ تر است. در واقع این استایل گران تر از کلاسیک است و می شود نام آن را “های کلاسیک” گذاشت و برای دفاتر و اداره هایی مناسب است که قصد دارند فضای داخلی آن ها سبکی اشرافی کلاسیک داشته باشد. در این طراحی داخلی باید از قاب و مجسمه های خاص این استایل نیز استفاده گردد.

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت