مبلمان اداری طراحی داخلی میز کنفرانس ارزان قیمت تتا 80x80 ایجاد حس خانگی در فضای اداری
چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری
بهمن 23, 1397
ساعت مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 ایجاد حس خانگی در فضای اداری
استفاده از ساعت در طراحی داخلی و مبلمان اداری
بهمن 27, 1397

ایجاد حس خانگی در فضای اداری

مبلمان اداری مدرن طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 1200x480 ایجاد حس خانگی در فضای اداری
ایجاد حس خانگی در فضای اداری
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

اگر در حال خواندن این پست هستید پس علاقه مندید تا دفتر و اداره ای داشته باشید که بیشتر حس گرم و راحت خانه را القاء کند تا اینکه بخواهید یک اداره سرد و بی روح داشته باشید. در ادامه ما 5 روش را به شما پیشنهاد می کنیم که به هدف خود برسید. همچنین شما می توانید برای بازدید رایگان و ارائه مشاوره رایگان در این زمینه با مبلمان اداری تتا تماس بگیرید.

  1. قرار دادن مبلمان راحتی برای مهمانان

اگر شما جزو افرادی هستید که زیاد مهمان دارید؛ پس بهتر است از مبلمان راحتی منزل در اداره خود استفاده نمایید. با این کار هم مهمانان احساس راحت بودن می کنند و هم ظاهر طراحی داخلی محیط شما به گونه ای خواهد بود که حس خانه را القاء می کند. شما برای انتخاب بهترین مبلمان برای دفتر خود می توانید از تتا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

  1. استفاده از کوسن مناسب

استفاده از کوسن برای مبلمان، علاوه بر راحتی، حس خانه را هم در محیط اداره و دفتر کار شما ایجاد می کند. البته بهتر است از کوسن هایی استفاده نمایید که  زیبایی خاصی داشته باشد و ظاهر دکوراسیون و طراحی داخلی شما را دو چندان کند.

  1. استفاده از گیاهان

گیاهان میزان اکسیژن را افزایش می دهند و انرژی مثبت ایجاد کرده و انرژی منفی را از بین می برند؛ بنابراین برای سلامتی بسیار مفید هستید. علاوه بر این، با قرار دادن آن ها در چندجای مختلف فضای اداری خود، حس خانگی بیشتری در اداره ایجاد می کنید.

  1. استفاده از قالیچه

از آنجایی که ما ایرانی ها در خانه خود از فرش و قالیچه استفاده می کنیم. به کار بردن آن ها در چندجای مناسب در فضای اداری باعث ایجاد حس خانگی زیادی می شوند. البته بهتر است سعی نمایید درباره اندازه، طرح و رنگ آن با متخصصان طراحی داخلی مشورت نمایید.

  1. استفاده از آثار هنری

در طراحی داخلی فضای اداری خود سعی نمایید از برخی تابلوهای نقاشی، مجسمه، یا آثار هنری فلزی روی دیوار استفاده نمایید. البته باید طرح هایی را انتخاب نمایید تا جایی که امکان دارد نماد فعالیت شما باشد و با رنگ های سازمانی شما مطابقت لازم را داشته باشد.

نتیجه

بهتر است به منظور اینکه حس خانگی در فضای اداری خود ایجاد کنید با دریافت مشاوره رایگان از مبلمان راحتی، کوسن، گیاهان، قالیچه و آثار هنری در دفتر کار خود استفاده نمایید.

 

طراحی سایت