طراحی داخلی فضای فلت 80x80 اسباب کشی به اداره جدید
مزایا و معایب فضاهای اداری فلت
اردیبهشت 18, 1398

اسباب کشی به اداره جدید

طراحی فضای اداری مبلمان اداری ارزان 1200x480 اسباب کشی به اداره جدید

مقدمه

برخی افراد هستند که برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود فقط یک اتاق یا حتی یک میز اجاره می‌کنند. برای این افراد نیز گاهی اوقات اسباب‌کشی و جابه‌جایی و اجاره یک اتاق یا میز درجایی دیگر می‌تواند بسیار عالی باشد. زیرا این افراد می‌توانند با اشخاص جدیدی آشنا شوند. از طراحی داخلی بهتری بهره‌مند گردند. البته جای سخت این کار ممکن است همان اسباب‌کشی آن باشد که در ادامه به برخی مطالب مرتبط با این موضوع می‌پردازیم.

خلاص شدن از هر چیزی که شما به آن نیازی ندارید.

برخی افراد عادت دارند که هر چیزی را بایگانی کنند یا در انبار نگه‌دارند. افراط در این کار باعث انباشتگی لوازم شما می‌گردد. سعی نمایید هر چیزی را که فکر می‌کنید دیگر به آن‌ها نیاز ندارید را بفروشید یا دور بریزید تا لوازم شما سبک‌تر گردد. همچنین خیلی از اسناد را با اسکن کردن می‌توانید به‌صورت فایل در کامپیوتر یا لب تاپ خود نگه‌دارید.

بسته‌بندی منظم.

بهتر است لوازم مشابه را در یک کارتن قرار دهید و لوازمی که قرار است در یکجا باهم قرار گیرند را نیز در یک کارتن قرار دهید. برای مثال اگر قرار است یک سری لوازم اداری بر روی میز شما قرار گیرند را در یک کارتن و بسته‌بندی بگذارید. این کار باز کردن و چیدن لوازم را برای شما بسیار راحت‌تر می‌کند.

استفاده از باربر.

بهتر است شما از دیگران نیز برای جابه‌جایی لوازم و اسباب خود استفاده نمایید. اگر امکان‌پذیر نیست بهتر است از چرخ­های مخصوص این کار برای جابه‌جایی لوازم خود در دفتر و اداره جدید استفاده نمایید تا به کمر و زانوهای شما آسیبی وارد نگردد.

استفاده از زمان به‌طور مناسب.

بهتر است همه کارها را برای لحظه آخر نگذارید و در طول زمانی مناسب برای مثال در چند روز متناوب اقدام به جابه‌جایی لوازم خودنمایید. این کار باعث می‌گردد که به شما فشار زیادی وارد نگردد و خسته نشوید. همچنین کارها بانظم بیشتری انجام گیرد و خطا در اسباب‌کشی مانند شکستن لوازم کمتر شود.

نتیجه

اگر شما از افرادی هستید که فقط یک اتاق یا یک میز را برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود اجاره کرده‌اید و اکنون نیاز دارید که جای خود را تغییر دهید بهتر است به خود سخت نگیرید. باکمی صبر و زمان‌بندی مناسب و بسته‌بندی استاندارد می‌توانید به‌آسانی این جابه‌جایی را انجام دهید.

طراحی سایت