فروش انواع میز صندلی اداری مدیریت کارمندی ارزان قیمت تتا 80x80 چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
راهنمای خرید میز اداری
بهمن 8, 1397
 چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
بهمن 10, 1397

چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟

مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی طراحی داخلی 1 1200x480 چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

(مبلمان اداری تتا، ارائه دهنده انواع میزهای اداری مدیریت و کارمندی، صندلی مدیریت و کارمندی، پارتیشن اداری، ملزومات اداری، کمد و کتابخانه، میز کانتر و پیشخوان، فایل و تریبون، مبل و جلو مبلی، ارائه انواع خدمات مانند طراحی داخلی، تدارک و تجهیز، بازسازی به همراه بازدید و مشاوره رایگان از اداره، دفتر و محیط کار شما)

آیا شما هم یک میزکار برای ایستادن می خواهید؟

اگر اطلاع داشته باشید. میزهای مخصوص ایستادن با مرور زمان در حال فروش بیشتر می گردد و ادارات بسیار زیادی در سرتاسر جهان به خرید این نوع میزها روی می آورند و در محل کار خود به دلایل مختلف استفاده می کنند. برای مثال اگر شرایط دفتر به گونه ای نباشد که کارمندان هر کدام یکی از این میزها داشته باشند؛ ادارات برای برخی از فعالیت های داخلی مانند پرینت از این میز استفاده می کنند. اکنون این سؤال پیش می آید که آیا شما هم یکی از این میزها می خواهید اما نمی توانید از مسئول ذی ربط در این رابطه درخواست کنید؟ در این صورت باید با رئیس یا مسئول مربوطه از مزایای آن و فواید داشتن اینگونه میزها بگویید.

در حال حاضر خیلی ها از مزایای استفاده از میزهای مخصوص ایستادن صحبت می کنند و باور دارند که در طول روز ایستادن و کار کردن برای سلامتیشان بسیار مفید است. برخی ها نیز بر این باور هستند که گاهی ایستادن در حین انجام کار خودش یک نوع استراحت کردن است تا این که تمام روز را نشسته باشند؛ و این میزها باعث می گردد که به این هدف دست پیدا کنند.

به هر حال دلیل شما برای خرید این نوع میزها هر چه که باشد؛ شما باید برای متقاعد کردن رئیس خود به منظور خرید این نوع میزها باید سه مسئله را بدانید.

تاکید روی مزایای این نوع میز

تاکید بر این که چرا باید این میزها خریده شود اولین قدم شما است. چرا که مسئول مربوطه می خواهد روی خرید آن هزینه کند به همین دلیل باید بداندکه این هزینه و سرمایه گذاری چه مزایایی برای اداره وی دارد. در ادامه به چندتا از مزایای این میزها اشاره می کنیم.

  • تمام روز رو پشت میز نشستن باعث بی حوصلگی و کم طاقتی کارمندان می گردد و خرید این میزها باعث افزایش راندمان کار می شود
  • افزایش سلامتی. این نوع میزها باعث می گردد که گردش خون در کارمندان بهبود یابد و خون به راحتی و با شرایط بهتری به تمام بدن آن ها برسد.
  • این هزینه باعث خوشحال شدن و تحرک بیشتر شما و دیگر کارمندان می گردد و یک سرمایه گذاری برای شاد بودن شما و دیگر همکاران خواهد بود.

اشاره به مزایای اقتصادی و فیزیکی آن

اگر اداره شما قصد دارد تا چندتا میز خریداری نماید. شما باید با اشاره به مزایای اقتصادی آن مانند کم بودن هزینه نسبت به دیگر میزها و این که فضای کمتری نسبت به دیگر میزهای می گیرد؛ مسئول مربوطه را به خرید آن تشویق نمایید.

اشاره به مزایای کاربردی آن

شما باید برای رئیس خود بگویید که این میزها باعث می گردد که کارها سریعتر و بهتر انجام گیرد و شما در طی روز بیشتر کار خواهید کرد و هزینه آن نسبت به سودی که برای اداره و دفتر کار خواهد داشت؛ کمتر است. همچنین به مسئول خود بگویید که شما حاضر هستید بیشتر کار کنید تا هزینه آن میز تأمین گردد.

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت