میز کم جا مبلمان اداری طراحی داخلی ارزان میز مدیریت کارمندی 80x80 تقویت روحیه کارمندان در تابستان
کاهش فضای میز در منزل یا اداره
فروردین 18, 1398
میز اداری مدیریت کارمندی مدرن ارزان 80x80 تقویت روحیه کارمندان در تابستان
اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی
فروردین 24, 1398

تقویت روحیه کارمندان در تابستان

میز کارمندی صندلی کارمندی کارشناسی ارزان 1200x480 تقویت روحیه کارمندان در تابستان

 

مقدمه

فصل گرما درراه است و کم‌کم به تابستان نزدیک می‌شویم. گرمای شدید ممکن است باعث کلافه شدن افراد گردد. مخصوصاً در اداراتی که سیستم تهویه و سرمایشی بسیار ضعیف است. ازاین‌رو برای افزایش روحیه کاری و شادمانی کارمندان و همکاران شما می‌توان اقداماتی را انجام داد که باعث تقویت روحیه افراد می‌گردد.

توجه این مقاله از سری مقالات مبلمان اداری تتا متوف به بیرون از محیط کار است. زیرا حضور جمعی خارج از محیط اداره برای تقویت روحیه افراد و نزدیکی دوستان به یکدیگر بسیار مفید است. به همین دلیل در ادامه به چند نکته در این رابطه اشاره می‌کنیم.

رأی‌گیری

رأی‌گیری برای انتخاب فعالیت در خارج از اداره بسیار تأثیر خوبی در روحیه افراد می‌گذارد. بهتر است به‌جای اینکه شما خودتان برای کارمندان تصمیم‌گیری نمایید. چند گزینه مطابق با توان شرکت و اداره را در اختیار کارمندان بگذارید تا آن‌ها خودشان تصمیم‌گیری نمایند. همچنین بهتر است اشخاصی برای انجام فعالیت‌ها داوطلب شوند. افرادی که داوطلبانه کارها را انجام می‌دهند هم از نتیجه کار خیلی خوشحال خواهند شد و هم بهتر برای آن کار وقت می‌گذارند.

گردش‌های درون‌شهری

یکی از اقدامات ارزان‌قیمت و ساده، رفتن به‌جاهای دیدنی شهر با همکاران است. برای مثال رفتن به یک نمایشگاه یا موزه مربوط به نوع فعالیت اداره و شرکت می‌تواند ایده خوبی باشد. یا گردش‌های تفریحی مانند کارتینگ، والیبال، پینت بال، بولینگ و غیره نیز از این نوع فعالیت‌ها به‌حساب می‌آیند.

عصرانه و حل معما

در کشورهای غربی بازی هست که در آن‌همه به‌صرف شما یا عصرانه دورهم جمع می‌شوند و پرده از راز یک قتل برمی‌دارند. این تفریح در ایران رایج نیست اما می‌تواند تجربه جدید و جالبی در اداره بعد از ساعت کاری باشد.

پیک‌نیک

می‌توانید برای رفتن به پیک‌نیک نیز برنامه‌ریزی نمایید و یک روز تعطیل را با همکاران به پارک یا بیرون از شهر بروید. و به هنگام این پیک‌نیک می‌توانید بازی‌هایی مانند وسطی یا والیبال بازی نمایید.

نتیجه

انجام فعالیت‌های دسته‌جمعی مخصوصاً در بیرون از اداره و درزمانی هوای بیرون گرم است می‌تواند برای روحیه کارمندان و همکاران مفید باشد و تأثیر زیادی برافزایش راندمان اداره بگذارد. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی با تتا تماس بگیرید.

طراحی سایت