مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی طراحی داخلی 1 80x80 راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
بهمن 9, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک
بهمن 13, 1397

راهنما خرید و طراحی فضای استراحت

 راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

(مبلمان اداری تتا، ارائه دهنده انواع میزهای اداری مدیریت و کارمندی، صندلی مدیریت و کارمندی، پارتیشن اداری، ملزومات اداری، کمد و کتابخانه، میز کانتر و پیشخوان، فایل و تریبون، مبل و جلو مبلی، ارائه انواع خدمات مانند طراحی داخلی، تدارک و تجهیز، بازسازی به همراه بازدید و مشاوره رایگان از اداره، دفتر و محیط کار شما)

چه شما قصد داشته باشید که اتاق استراحتی که دارید را بازسازی کنید یا این که یک فضای جدید درست کنید؛ باید عاقلانه تصمیم بگیرید و انتخاب کنید. فضای استراحت یک فضای مخصوص برای فعالیت های خاص خودش است. باید به صورتی طراحی شود که همکاران شما تصور کند در خانه خودش هست. نوع مبلمان اداری و طراحی داخلی باید به گونه ای باشد که ظاهر آن به کارمندان بگوید خوش آمدید و استراحت کنید. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم که متن زیر را بخوانید. امیدوار هستیم که راهنمایی های آن مفید فایده باشد.

میز مخصوص فضای استراحت

اینگونه فضاها باید دارای قسمتی مشخص به منظور استفاده از قهوه، چای و دیگر نوشیدنی های گرم و سرد باشد. برای سِرو اینگونه نوشیدنی ها بهتر است از میز مخصوص آن ها استفاده نمایید. نوع، اندازه و شکل این میزها به تعداد افراد، فضا و نوشیدنی ها بستگی دارد. به همین دلیل هزینه های آن بسیار متفاوت خواهد بود. البته ما پیشنهاد می کنیم که اگر تعداد همکاران و کارمندان شما زیاد است. برای مثال اگر 100 نفر هستید. بهتر است به جای خرید یک میز بزرگ، از چند میز استفاده نمایید تا استفاده از آن ها برای عموم راحت تر باشد. این کار برای کارمندان به هنگام استفاده از این نوشیدنی ها راحتی بیشتری را فراهم می کند؛ اما گر فضایی که دارید کوچک است. باید میزهایی را سفارش دهید که رو به دیوار باشند. در این حالت فضای کمتری اشغال می گردد و کارمندان به راحتی می توانند از نوشیدنی ها استفاده نمایند.

صندلی ها

ما به شما پیشنهاد می کنیم که صندلی های میز یا میزها را به صورت ست مخصوص این میزها خریداری نمایید. چرا که میزهای کافتریا ارتفاع استانداردی دارند. به همین دلیل باید صندلی های مخصوص خود این میزها را بگیرید. بهتر است صندلی و میز از جنس هایی باشند که به راحتی قابل تمیز کردن باشد. البته اگر فضای بیشتری دارید، می توانید از مبل وکاناپه هم استفاده نمایید.

کمد و کابینت

اگر قرار است فضای استراحت و نهارخوری در یک جا باشند. پس به فضای کافی برای ظرف ها مانند ظروف آشپزخانه نیاز دارید. هر کدام از این ظروف و ظرف های کافه تریا نیازمند جای مخصوص خود هستند. در عین حال شما به یک یا دو یخچال برای غذای کارمندان نیاز دارید. در این شرایط بهترین کار استفاده از مشاوره رایگان است. همچنین بهتر است به فکر جایی برای آویزان کردن لباس کارمندان باشید و کتاب و مجله برای مطالعه قرار دهید.

ملزومات اتاق استراحت

فضای استراحت نیز نیاز به یک فضای اختصاصی برای لوازم خود دارد. برای مثال جارو، تی، دستمال و دیگر لوازم بهداشتی. در برخی ادارات و دفاتر کار، تمیز کردن محل استراحت به عهده خود کارمندان است. برای مثال میز را خود کارمندان پس از صرف نوشیدنی یا نهار تمیز و مرتب می کنند و ظرف ها را می شویند. به همین دلیل بهتر است نوع طراحی داخلی چنین فضایی به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی خاص خود، فضای نگهداری این ملزومات به راحتی در دسترس کارمندان باشد.

دکوراسیون

دکوراسیون و طراحی داخلی باید به صورتی باشد که از لحاظ احساسی یک کارمند، به آرامش برسد و استرس و فشار کار را برای مدت کوتاهی فراموش کند. برای رسیدن به چنین هدفی باید از تصاویر هنری و رنگ بندی خاص انجام شود. در کنار این ها می توان از تصاویر طبیعت، مجسمه و گلدان های هنری و زیبا نیز استفاده نمود.

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت