مبلمان طراحی داخلی ارزان قیمت تتا 80x80 راهنمای خرید میز لب تاپ
بهترین روش های تمیز کردن مبلمان اداری
اسفند 4, 1397
میز کنفرانس ارزان تتا طراحی داخلی صندلی کارمندی 80x80 راهنمای خرید میز لب تاپ
نکات کابردی تجهیز فضای اداری
اسفند 11, 1397

راهنمای خرید میز لب تاپ

میز لب تاپ ارزان تتا میز مدیر کارمند طراحی داخلی 1200x480 راهنمای خرید میز لب تاپ
راهنمای خرید میز لب تاپ
5 (100%) 2 vote[s]

 

مقدمه

اگر شما در خانه یا فضای کاری خود از لب تاپ استفاده می‌کنید یا قصد تغییر کامپیوترهای خود به لب تاپ رادارید بهتر از اقدام به خرید میزهای لب تاپ نمایید. تغییر میزهای بزرگ به میزهای کوچک لب تاپ می‌تواند فضای شمارا بسیار باز کند. اگر شما در اداره قصد چنین تغییراتی رادارید با داشتن فضای باز بیشتر می‌توانید، اقدام به جذب نیروی بیشتری کنید. همچنین کوچک کردن سایز میزها انعطاف در کارها را افزایش داده و راندمان کار شما بالا می‌رود. در ادامه به چند نکته در ارتباط با این نوع میزها اشاره می‌کنیم.

میز پایه فلزی لب تاپ ارزان راهنمای خرید میز لب تاپ

دلیل استفاده از میز مخصوص لب تاپ در خانه

خیلی از افراد در خانه از لب تاپ‌ها روی اپن آشپزخانه، مبل، روی زمین یا در تخت خواب استفاده می‌کنیم. این مکان‌ها برای لب تاپ ممکن است خطرناک باشد. برای مثال استفاده از این دستگاه روی اپن ممکن است باعث ریختن مایعات روی آن گردد. استفاده از آن روی تخت یا مبل باعث تکان دستگاه می‌شود. همچنین زیر دستگاه باید کاملاً صاف باشد تا هوا عبور کند و دستگاه داغ نشود و قطعات آن نسوزد. ازاین‌رو اگر خود را ملزم به استفاده از میز مخصوص لب تاپ در خانه نمایید عمر لب تاپ شما افزایش می‌یابد.

میز لب تاپ میز اداری ارزان راهنمای خرید میز لب تاپ

مسائل مربوط به ارگونومی

میز و صندلی اداری مربوط به لب تاپ باید به‌گونه‌ای باشد که مسائل سلامت و ارگونومی در آن‌ها به‌طور کامل رعایت شده باشد. زیرا ممکن است به ستون فقرات، چشم، مچ دست و زانوها آسیب وارد کند یا باعث ایجاد دردهایی مانند سردرد و گردن درد شود. ازاین‌رو باید میز و صندلی مناسبی را انتخاب نمایید.

اگر شما جزو اشخاصی هستید که از لب تاپ زیاد استفاده می‌کند. باید بیش از هر شخص دیگر به مسائل مربوط به‌سلامت جسمی و روحی خود از این بابت اهمیت دهید. زیرا نشستن زیاد بدون رعایت فاصله استاندارد و انحنای صحیح، تبعات جبران‌ناپذیری را در طولانی‌مدت برای شما به وجود خواهد آورد.

مبلمان اداری تتا به شما پیشنهاد می‌کند که قبل از هر اقدام برای خرید میز مخصوص لب تاپ، از مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی بهره‌مند شوید. با این اقدام، اندازه‌گیری‌های استاندارد و اصولی برای شما انجام خواهد شد. درعین‌حال زیبایی محل کار یا منزل شما با مشاوره رایگان طراحی داخلی با ارزان‌ترین قیمت تحقق می‌یابد.

استفاده از استند دسک برای لب تاپ

میزهای استند یا همان میزهای مخصوص ایستادن یکی از گزینه‌هایی است که مبلمان اداری تتا به شما پیشنهاد می‌کند آن را در نظر بگیرید. این میزها علاوه بر منافع زیادی که ازلحاظ ارگونومیک برای بدن شما دارند؛ سلامت شمارا نیز تضمین می‌کنند. زیرا مطالعات نشان داده است که نشستن طولانی‌مدت باعث کاهش صحیح جریان خون در بدن می‌شود. پزشکان در این زمینه اصطلاحی دارند که می‌گوید: هرچقدر که بنشینید همان مدت‌زمان هم از عمر شما کم می‌شود. به همین دلیل شما می‌توانید از استند دسک برای لب تاپ استفاده نمایید. همچنین اگر شما قصد ندارید میز خود را تغییر دهید می‌توانید از برخی انواع استند دسک که روی میز قرار می‌گیرند بهره ببرید.

درباره استند دسک بیشتر بدانید.

میز استند لب تاپ ارزان راهنمای خرید میز لب تاپ

توجه به زیبایی

میزهای اداری نباید صرفاً برای برطرف کردن نیازهای روزمره شما خریداری شوند یک میز لب تاپ درعین‌حال که باید سایز کوچک با رعایت اصول ارگونومی را داشته باشد؛ درعین‌حال باید زیبا باشد و وزن آن نیز استاندارد باشد تا بتوان آن را به‌راحتی جابه‌جا نمود. این میز باید زیبایی خاصی داشته باشد تا جلوه خوبی به محیط شما بدهد. توجه به زیبایی خانه و محل کار انگیزه بیشتری برای فعالیت می‌دهد و راندمان کار بالاتر می‌رود.

نتیجه

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید از لب تاپ در خانه یا محل کار خود استفاده نمایید؛ بنابراین بهتر است از میزهای مخصوص این دستگاه‌ها خریداری نمایید. در خرید این میزها باید اصولی مانند ارگونومی، سلامت جسم و روح، زیبایی مناسب با طراحی داخلی و دکوراسیون محل کار شما رعایت گردد.

به روز رسانی: 1397/12/23

طراحی سایت