مبلمان اداری طراحی داخلی مبل راحتی صندلی میز ارزان قیمت 80x80 چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری
مبلمان اداری مخصوص فضاهای فلت
بهمن 16, 1397
مبلمان اداری مدرن طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری
ایجاد حس خانگی در فضای اداری
بهمن 24, 1397

چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری

مبلمان اداری طراحی داخلی میز کنفرانس ارزان قیمت تتا 1200x480 چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری
چهار نکته مهم برای اندازه گیری فضای اداری
5 (100%) 1 vote[s]

 

مقدمه

زمانی که قرار است شما برای فضای اداری جدید خود مبلمان اداری خریداری نمایید یا یک میز جدید و لوازم اداری تهیه کنید؛ بسیار مهم خواهد بود که به طرز قرار گرفتن آن ها در اتاق توجه ویژه ای داشته باشید.

فاصله میز تا دیوار

اگر قرار است میز خود را تغییر دهید و یک میز جدید خریداری نمایید یا دفتر خود را تازه گرفته اید و می خواهید آن را تجهیز نمایید؛ بهتر است استانداردهای مرتبط با فاصله را نیز لحاظ نمایید. در این زمینه باید گفت که استاندارد فاصله میز تا دیوار 36 اینچ است. تا شما بتوانید به راحتی رفت و آمد داشته باشید.

محل نشستن مهمان

اگر شما قصد دارید که صندلی مهمان اضافه نمایید یا آن ها را تغییر دهید. بهتر است که فاصله صندلی مهمان تا دیوار و میز شما یا میز کنفرانس را در نظر بگیرید. صندلی مهمان باید حدود 30 اینچ با دیوار یا میز شما فاصله داشته باشد. بهتر است از این فضای استاندارد کمتر نباشد تا رفت و آمد و نشستن راحت صورت گیرد و پای مهمان اذیت نگردد.

فضای کار

یکی از مهم ترین اندازه گیری های مرتبط با فضای کار، موضوع محیط کار شما است. این اندازه گیری باید به صورتی باشد که میز و صندلی را به گونه ای قرار دهید که از یک طرف به راحتی بتوانید کارهای خود را انجام دهید و از طرف دیگر باید بتوانید راحت رفت و آمد داشته باشید. اندازه میز باید به گونه ای باشد که پای شما هنگام نشستن راحت باشد. به همین دلیل بزرگی یا کوچکی میز بستگی زیادی به اندازه فضای شما دارد. فضای استاندارد برای پاها 18 اینچ است و فضای ایده آل می تواند 24 اینچ باشد.

لوازم اداری

اگر قرار است میز شما دارای کشو باشد؛ پس بهتر است که طول میز خود را حداقل 21 اینچ در نظر بگیرید. زیرا هم فضای کافی برای رفت و آمد داشته باشید و هم فضای کشوها به اندازه ای باشد بتوانید لوازم کافی در آن ها قرار دهید. همچنین باید فاصله کمدها، جالباسی و غیره را نیز با میز در نظر بگیرید

نتیجه

آن چه که در اندازه گیری مهم است؛ راحتی شما در رفت و آمد، اذیت نشدن شما و مهمانان شما است. شما می توانید برای اندازه گیری رایگان فضای خود و مشاوره رایگان با مبلمان اداری تتا تماس بگیرید.

 

طراحی سایت