میز اداری مدیریتی کارمندی کارشناسی 1 1 80x80 پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری
سلایق خریداران مبلمان اداری در سال 2017
آبان 19, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی کارمندی مدیرتی قیمت ارزان 80x80 پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری
پنج روش ارتقای ظاهر محیط کار
آذر 6, 1397

پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری

مبلمان اداری میز مدیریتی کارشناسی کارمندی ارزان صندلی مدیریتی کارمندی کارشناسی ارزان قیمت 1200x480 پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری
پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری
5 (100%) 6 vote[s]

 

 

 

آیا محل کار شما لوازمی با ظاهری کهنه دارند؟ به شکلی که صندلی ها خراب هستند و نشستن روی آن ها کمر شما را اذیت می کند؟ و یا صندلی های مهمان و انتظار پاره شده اند و میزها فرسوده و خراب هستند؟ که طبیعتا نباید به این شکل باشد.

مبلمان نامناسب تأثیر زیادی روی شغل و تجارت شما دارد و ممکن است باعث گردد مشتریان کاهش یابند، یا تولید کم شود، توان و بازدهی کارمندان کاهش می یابد و در نتیجه راندمان یا سود سازمان یا شرکت مربوطه کمتر می گردد. خٌب چرا بگذاریم به این شکل باقی بماند؟

البته مدیر شما ممکن است استدلال هایی را برای عدم تغییر مبلمان و لوازم اداری بیان کند. مانند این که تجهیز و بازسازی هیچگونه تأثیری روی سود و بازدهی نخواهد داشت. بنابراین ما می خواهیم به شما بگوییم که در مبلمان اداری تکنولوژی هایی مانند ارگونومی وجود دارد که تاثیر بسیار زیادی بر روی محیط کار خواهد داشت. در ادامه ما دلایلی را برای شما می آوریم که به کمک آن ها می توانید مدیر خود را مجاب به تغییر مبلمان اداری خود کنید.

  • ارگونومی

این موضوع علمی در سال های اخیر چنان حیطه فعالیت مبلمان اداری را دستخوش تغییر قرار داده است که می توان به جرئت گفت که عموم تولیدکنندگان مبلمان اداری به سمت این اختراع که از لحاظ علمی هم ثابت شده است پیش رفته اند تا میزان راحتی، کارایی و تولید را به حداکثر رسانند. کل مبحث ارگونومی بر محور راحتی می چرخد. تا با آپشن ها و تجهیزات که روی مبلمان اداری بکار می رود حداکثر راحتی را برای مصرف کننده ایجاد نمایند. اینگونه مبلمان اداری قابلیت تغییر موقعیت خود مانند گودی کمر و ارتقاع را دارا هستند تا مصرف کننده نسبت به بدن خود بهترین راحتی را داشته باشد. حتی برخی از مبلمان های اداری ارگونومیک به دلیل پیشرفت تکنولوژی، می تواند نسبت به محیط آن سازگاری پیدا کند.

برای مثال گیره های مخصوص مانیتور این امکان را به شما می دهند که نمایشگر خود را در هر موقعیت و ارتقاعی قرار دهید. این گیره ها باعث خواهند شد که فضای کمتری روی میز گرفته شود و شما هم مجبور نشوید به سمت خاصی کج شوید تا کار خود را انجام دهید. در حال حاضر تمام لوازم و تجهیزات اداری مانند میز و صندلی به شکل ارگونومیک ساخته می شوند. و چرا شما اداره خود را با این گونه لوازم ارتقا ندهید.

  • دوام بیشتر

درحال حاضر مبلمان های اداری و لوازم و تجهیزات اداری، نسبت به گذشته از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار هستند و از مواد اولیه ای مانند چوب سخت، فلز، شیشه های گرمادیده، پلاستیک های بسیار فشرده ساخته می شوند و به همین دلیل دارای دوام بسیار زیادی هستند. پس می توان به آن ها به عنوان یک سرمایه گذاری برای آینده نیز نگاه کرد. و حتی مبلمان های اداریی که در حال حاضر ساخته می شوند بر اساس نیازها و شرایظ آینده تولید می گردند. به همین دلیل مدیران و صاحبان مشاغل که از منافع و مزایای لوازم و مبلمان های اداری ارگونومیک و با کیفیت خبر دارند؛ آن را سرمایه گذاری برای آِینده نیز به حساب می آورند.

  • تطابق پذیری

یکی دیگر از بهترین مزایای مبلمان اداری مدرن سازماندهی آن است. شاید در نگاه اول، این مزیت به نظر نرسد. اما باید بدانید که مبلمان اداری مدرن نسبت به ده سال قبل پیشرفت زیادی کرده است. در گذشته، یکی از بزرگترین مشکلات مبلمان اداری، عدم تطابق آن با تغییر شرایط محیط کار بود. اما مبلمان های کنونی خلاف گذشته از تطابق پذیری بالایی برخوردار هستند. برای مثال مبلمان های یکپارچه یا مدولار از تطابق پذیری بالایی برخوردار هستند.

  • زیبایی

مبلمان های اداری مدرن که شامل میز، صندلی اداری مدیریتی و کارشناسی می شوند و همچنین پارتیشن های چوبی و شیشه ای را نیز شامل می گردد؛ علاوه بر کارایی که دارند باعث راحتی کارمندان و مهمانان می شوند و زیبایی خاصی به محیط و فضای داخلی اداری می دهند. با تدارک و تجهیز مناسب محل کار خود می توانید از حداقل فضا، حداکثر استفاده را ببرید. در این صورت فضای کاری شما بزرگتر و زیباتر به نظر خواهد رسید. بنابراین علاوه بر طراحی، تدارک و تجهیز که باید کاربردی باشد، زیبایی آن هم بسیار مهم است. این اقدامات باعث خواهد گردید که کارمندان کمتر احساس خستگی نمایند و بازدهی و راندمان کار پایین نیاید.

  • تحت تأثیر قرار دادن مشتری

در خیلی از مشاغل، همه فعالیت ها، دائر مدار مشتری است. از زمانی که در کشورهای پیشرفته، تولید جای خود را به ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتری داده است تا سود بیشتری بدست آورد. تحت تأثیر قرار دادن مشتری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار گردیده است. یکی از راه های تحت تأثیر قرار دادن مشتری، استفاده از صندلی های اداری راحت و مناسب است. گاهی اوقات یک مشتری باید مدت زیادی را روی صندلی سپری کند. برخی ادارات برای مشتریان تلویزیون قرار می دهند و حتی ممکن است شرایط مطالعه را با قرار دادن کتابخانه برای مشتریان فراهم نمایند. این اقدامات باعث خواهد گردید تا مشتری های ثابت شما افزایش یابند و به سراغ رقبا نروند.

 

طراحی سایت