مبلمان اداری میز مدیریتی کارشناسی کارمندی ارزان صندلی مدیریتی کارمندی کارشناسی ارزان قیمت 80x80 پنج روش ارتقای ظاهر محیط کار
پنج روش متقاعد کردن مدیر خود برای تغییر مبلمان اداری
آبان 28, 1397
مبلمان اداری جهان آرا پارتیشن اداری میز صندلی کارمندی کارشناسی مدیریت ارزان قیمت 80x80 پنج روش ارتقای ظاهر محیط کار
طراحی داخلی همراه مبلمان اداری و پارتیشن اداری مناسب
آذر 14, 1397

پنج روش ارتقای ظاهر محیط کار

مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی کارمندی مدیرتی قیمت ارزان 1200x480 پنج روش ارتقای ظاهر محیط کار

interior design

Five ways to change the workplace interior design

jahanara-modern office furniture-interior desion

مقدمه

تغییر طراحی داخلی اداره و محل کار و تبدیل آن به محیطی جذاب و بروز، خیلی هم کار سخت و مشقت آوری نیست. شما فقط باید کمی اطلاعات درباره محصولات مبلمان اداری و طراحی داخلی بدست آورید و از مدل های بروز آن آگاه باشید. شما با کمک این مقاله با پنج روش ارتقای راحتی و زیبایی محل کار آشنا خواهید شد که مطابق با مد روز است. این نکات شما را یاری خواهد کرد تا محیط کاری جذاب و مطابق آخرین استانداردهای جهانی داشته باشید.(منبع)

put your mind at ease

استفاده از صندلی جک دار

اولین و مهمترین مسئله، داشتن صندلی راحت و در عین حال زیبا است. صندلی هایی که شرایط طبی را رعایت کرده اند و براساس ارگونومی ساخته شده اند دقیقا این ویژگی را دارند و و به دلیل داشتن جک، ارتفاع آن ها قابل تغییر است. و شما در عین راحتی می توانید جلوه خاصی به محیط کار خود ببخشید. برای دسترسی به این موضوع می توانید نگاهی به صندلی های تِتا بیاندازید. این نوع صندلی ها به حرکات و جا به جایی شما در زمان انجام کار عکس العمل نشان می دهند. و سلامتی شما را در برابر انواع آرتروز مصون می دارند و از سوی دیگر زیبایی مناسب برای محل کار شما به ارمغان می آورند.

اولین و مهمترین مسئله، داشتن صندلی راحت و در عین حال زیبا است. صندلی هایی که شرایط طبی را رعایت کرده اند و براساس ارگونومی ساخته شده اند دقیقا این ویژگی را دارند و و به دلیل داشتن جک، ارتفاع آن ها قابل تغییر است. و شما در عین راحتی می توانید جلوه خاصی به محیط کار خود ببخشید. برای دسترسی به این موضوع می توانید نگاهی به صندلی های ت بیاندازید. این نوع صندلی ها به حرکات و جا به جایی شما در زمان انجام کار عکس العمل نشان می دهند. و سلامتی شما را در برابر انواع آرتروز مصون می دارند و از سوی دیگر زیبایی مناسب برای محل کار شما به ارمغان می آورند.

میز دارای تکنولوژی های ارتباطی

برخی از این نوع مبلمان های اداری مدرن بسیار گران قیمت هستند و به گونه ای طراحی شده اند که در آن ها سیستم های پیشرفته ای مانند مانیتورهای سه بعدی قرار گرفته است و فرایند و راحتی کار شما را در کنار زیبایی خیره کننده ای که دارند دوچندان می کنند. در صورت امکان، استفاده از این گونه میزهای مدیریتی و کنفرانس بسیار توصیه می گردد.

جان دادن به محیط کار

تِتا به شما اکیدا پیشنهاد می کند تا در محیط کاری خود از گیاهان استفاده نمایید. این کار باعث می شود علاوه بر تغییر طراحی داخلی محیط کار، فضایی کاملا زنده و خیره کننده داشته باشید. همچنین گیاهان با تولید بوی دلنشین و اکسیژن، شادابی خاصی به محیط کار شما می دهند و مراجعه کنندگان شما را ناخواسته تحت تأثیر خود قرار می دهند. البته بهتر است که مسائل جانبی گیاهان مانند شکل و رنگ گلدان ها نیز توجه نمایید. برای گرفتن ایده های مناسب در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان متخصصین طراحی داخلی تِتا استفاده نمایید.

put your mind at ease

استفاده از رنگ روز

در سال گذشته، بیشترین رنگی که در خرید مبلمان اداری استفاده می شد؛ رنگ های طوسی، خاکستری و سفید بودند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که امسال در خرید مبلمان اداری و انتخاب رنگ، از رنگ چوب استفاده نمایید. رنگ چوب روشن در صورتی که درست انتخاب شود؛ می تواند تلفیقی از طرح های سنت و مدرنیته باشد و جلوه ای خاص به ظاهر محیط داخلی شما بدهد. 

استفاده از لوازم افزایش ارتفاء

آیا شما عادت دارید که تمام روز را پشت صندلی اداری خود بنشینید؟ اگر این طور است؛ پس بهتر است که از وسیله تغییر ارتفاء استفاده نمایید. این وسایل روی میز قرار می گیرند و لوازم کاری مانند مانیتور و کیبور نیز روی آن سوار می شوند. سپس شما می توانید به راحتی گوشه های آن را بگیرید و بلند کنید. به این صورت شما برای مدتی می توانید ایستاده کار خود را انجام دهید تا از مضرات نشستن طولانی مدت فاصله بگیرید. همچنین به دلیل مدرن بودن این گونه لوازم اداری، جلوه ویژه ای به ظاهر اداره یا محل کار شما می دهند و نظر مخاطبان را جلب می نمایند.

طراحی سایت