مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی کارشناسی پایه ثابت 80x80 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
راهنمای طراحی اتاق انتظار
بهمن 3, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی مدیریت کارمندی 80x80 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
بهمن 7, 1397

خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 8 1200x480 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

آیا شما به دنبال خرید میز هستید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که میزهای مخصوص ایستادن (standing desks) را هم لحاظ نمایید. استفاده از این نوع میزها در کشورهای غربی از گذشته تاکنون بسیار مرسوم بوده است. برای مثال درگذشته افرادی چون ارنست همینگوی، چارلز دیکنز، ویرجینیا ولف از این نوع میزها استفاده می‌کردند. در دنیای امروز نیز شرکت‌های معروفی چون گوگل در فضای اداری خود از این نوع میزها زیاد استفاده می‌کنند. با مبلمان اداری تتا در ادامه همراه باشید.

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 1 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

دلایل استفاده از استند دسک

اضافه کردن یک استند دسک (stand desk) برای سلامتی شما و همکارانتان بسیار مفید است و می‌تواند مزایای زیادی را داشته باشد. مطالعات زیادی در این رابطه تاکنون صورت گرفته است. برخی از این مطالعات نشان می‌دهد که استفاده از این افزونه کنار میز اداری شما، می‌تواند جلوی چاقی، دیابت نوع دو و برخی از سرطان‌ها را بگیرد. در ادامه به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم.

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 5 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

  • سوزاندن کالری بیشتر

 این نکته خبر جدید نیست که نشستن پشت میز به مدت طولانی برای سلامتی مضر است. یکی از مزایای استند دسک این است که شما در حالت ایستاده نسبت به حالت نشسته کالری بیشتری خواهید سوزاند و تا حدودی وضعیت سلامتی‌تان بهبود میابد و فقط برای استراحت را خواهید نشست.

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 4 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

  • کاهش درد

یکی دیگر از مزایای استفاده ازاین‌گونه میزهای اداری که ارتفاع بالایی هم دارد این است که باعث کاهش دردهای کمر می‌گردند. نحوه قرار گرفتن پشت این میزها به خاطر نوع طراحی که دارند باعث می‌شود که فشار از کمر و ستون فقرات شما برداشته شود. حتی باعث کاهش درد در گردن و پاها نیز می‌گردند.

  • بهبود جریان خون

شاید شما هم شنیده باشید که زیاد نشستن پشت میز به مدت طولانی در روز برای گردش جریان خود در بدن خوب نیست و کیفیت آن را کاهش می‌دهد چراکه در حال نشستن خون نمی‌تواند به‌راحتی به تمام قسمت‌های بدن جریان پیدا کند. شما با داشتن میزهای مخصوص ایستادن در طول روز در حال ایستادن و نشستن خواهید بود و همین موضوع باعث می‌گردد که جریان خون در شما بهبود یابد و ریسک ایجاد لخته خون در بدن و مانند آن را کاهش می‌دهد.

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 3 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

  • افزایش راندمان کار

آیا شما هم با نشستن در پشت میز احساس بی‌حوصلگی می‌کنید یا عصبی‌تر می‌شوید؟ شاید با ایستادن بیشتر مشکل شما حل شود. از همین رو راندمان کاری شما نیز افزایش می‌یابد چراکه عاملی که باعث تنبلی و بی‌حوصلگی می‌شود از بین رفته است. نشستن زیاد ازآنجایی‌که فقط بدن شمارا در یک حالت ثابت نگه می‌دارد روی روان و اعصاب شما تأثیر منفی می‌گذارد؛ اما وقتی‌که بدن شما در دو حالت ایستادن و نشستن قرار می‌گیرد با بهبود جریان خون، خلق‌وخوی شما نیز بهتر می‌گردد و راندمان کار شما در طول روز افزایش می‌یابد.

استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 2 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

نتیجه

استفاده از استند دسک کنار میز اداری، راندمان کار را افزایش می‌دهد. باعث کاهش درد می‌گردد. باعث سوزاندن کالری بیشتر می‌گردد.

مبلمان اداری تتا یکی از پیشگامان تولید این نوع میزها در کشور ایران است. شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی از این فرصت استفاده نمایید. طراحان تتا با بازدید از فضای اداری و انواع میزهای شما می‌تواند بهترین پیشنهاد را در استفاده، تدارک و تجهیز دفتر شما با این نوع میزها ارائه دهد.

به روز رسانی: 1397/12/21

طراحی سایت