مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی کارشناسی پایه ثابت 80x80 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
راهنمای طراحی اتاق انتظار
بهمن 3, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی مدیریت کارمندی 80x80 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
بهمن 7, 1397

خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن

مبلمان اداری میز صندلی مدیریت کارمندی ارزان 1200x480 خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
5 (100%) 1 vote

 

 

 

آیا شما به دنبال خرید میز هستید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که میزهای مخصوص ایستادن بدون صندلی (standing desks) را هم لحاظ نمایید. این نوع صندلی ها به دلایلی که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم درحال پیدا کردن طرفدارانی در سطح جهانی است. با مبلمان اداری تتا در ادامه همراه باشید.

سوزاندن کالری بیشتر: این نکته خبر جدید نیست که نشستن پشت میز به مدت طولانی برای سلامتی مضر است. یکی از مزایای میز های بدون صندلی این است که شما تا با تحرکی که دارید؛ تا حدودی وضعیت سلامتیتان بهبود میابد. و فقط برخی از زمان های استراحت را خواهید نشست. این فرایند باعث خواهد شد که شما کالری بیشتری نیز خواهید سوزاند.

  • کاهش درد:

یکی دیگر از مزایای استفاده از این گونه میزهای اداری که ارتفاع بالایی هم دارد این است که باعث کاهش دردهای کمر می گردند. نحوه قرار گرفتن پشت این میزهای به خاطر نوع طراحی که دارند باعث می شود که فشار از کمر و ستون فقرات شما برداشته شود. حتی باعث کاهش درد در گردن و پاها نیز می گردند.

  • بهبود جریان خون

شاید شما هم شنیده باشید که زیاد نشستن پشت میز به مدت طولانی در روز برای گردش جریان خود در بدن خوب نیست و کیفیت آن را کاهش می دهد چرا که در حال نشستن خون نمی تواند به راحتی به تمام قسمت های بدن دست پیدا کند. شما با داشتن میزهای مخصوص ایستادن در طول روز در حال ایستادن و نشستن خواهید بود و همین موضوع باعث می گردد که جریان خون در شما بهبود یابد و ریسک ایجاد لخته خون در بدن و مانند آن را در بدن شما کاهش می دهد.

  • افزایش راندمان کار

آیا شما هم با نشستن در پشت میز احساس بی حوصلگی یا اعصاب خوردی می کنید؟ شاید با ایستادن بیشتر مشکل شما حل شود. از همین رو راندمان کاری شما نیز افزایش می یابد چرا که عاملی که باعث تنبلی و بی حوصلگی میشد از بین رفته است. نشستن زیاد از آن جایی که فقط بدن شما را در یک حالت ثابت نگه می دارد روی روان و اعصاب شما تاثیر منفی می گذارد؛ اما وقتی که بدن شما در دو حالت ایستادن و نشستن قرار می گیرد با بهبود جریان خون، خلق و خوی شما نیز بهتر می گردد و راندمان کار شما در طول روز افزایش می یابد.

منبع

بروزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال