میز اداری مدیریت کارمندی مدرن ارزان 80x80 تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه
اقدامات لازم قبل از رفتن به مرخصی
فروردین 24, 1398
مبل جلو مبلی ارزان اداری 80x80 تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه
اکسسوری های فضای پذیرش و انتظار
اردیبهشت 8, 1398

تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه

میز کارمندی کارشناسی ارزان صندلی پایه ثابت 1200x480 تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه

مقدمه

کار در خانه می‌تواند واقعاً ایدئال باشد. و افراد زیادی در حال حاضر به کار کردن در خانه روی می‌آورند. اما این مسئله ممکن است کمی مسائل زندگی در خانه و کار را در هم آمیزد و فضای زندگی شخصی باکار به‌راحتی قابل جدا شدن نباشد. ازاین‌رو شما باید بتوانید در خانه بین زمان کاری و وقت شخصی خود تمایزی ایجاد نمایید. در ادامه مبلمان اداری تتا به چند نکته در این زمینه اشاره می‌کند.

مشخص کردن ساعت کاری

یکی از مسائل بسیار مهمی که برای کار در خانه وجود دارد این است که شما یک‌زمان بندی مشخص برای کار در خانه داشته باشید. البته می‌توانید برای استراحت کمی مرز بین فعالیت‌های شخصی و خانه را باکار در هم آمیزید.

همچنین ازآنجایی‌که نیاز نیست شما به بیرون از منزل بروید. دلیل نمی‌شود که مانند دیگر افرادی که برای کار به بیرون از خانه می‌روند آماده کار نشوید. به این معنا که یک ساعت مشخص از خواب بیدار شوید. صبحانه، چای یا قهوه بنوشید. لباس رسمی به تن کنید و درنهایت مشغول کار شوید. این اقدامات شاید کمی مسخره به نظر برسد اما در عمل باعث می‌گردد شما کار خود را با جدیت بیشتری دنبال نمایید. به هنگام کار تمرکز بیشتری داشته باشید. انگیزه فعالیت بیشتر را از دست ندهید. تنبلی را کنار بگذارید و درنتیجه راندمان کارتان بالاتر می‌رود.

طراحی داخلی اداری

طبیعتاً هرکسی نمی‌تواند یک فضای اداری و اختصاصی در منزل خود برای کسب‌وکارش داشته باشد. اما در خانه به فضایی که مخصوص کار و فعالیت‌های اداری باشد نیاز دارید. فضایی که ذهن شمارا از انجام فعالیت‌های کاری و اداری‌تان پرت نکند. بهتر است در این زمینه از کار کردن در رختخواب و مبلمان منزل مانند کاناپه خودداری نمایید. زیرا این مکان‌های برای خوابیدن یا تماشای تلویزیون و دیگر فعالیت‌ها نیز هستند. شما می‌توانید برای طراحی چنین فضای اداری از مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی تتا بهره‌مند شوید.

میز صندلی مدیریت کارمدنی کارشناسی ارزان تفکیک ساعت کاری و فعالیت شخصی هنگام کار در خانه

نتیجه

اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید در منزل به کسب‌وکار بپردازید. بهتر است یک مرز مشخص نسبت به فضای اداری و زمان کار خود با دیگر فعالیت‌های منزل ایجاد نمایید. این کار باعث می‌گردد تمرکز بیشتری نسبت به کار خود داشته باشید و راندمان فعالیت‌هایتان افزایش یابد.

طراحی سایت