راهنمای خرید مبلمان طراحی داخلی ارزان قیمت 80x80 راهنمای طراحی اتاق انتظار
راهنمای خرید مبلمان منزل
بهمن 2, 1397
استند دسک میز مدیر کارمند ارزان 8 80x80 راهنمای طراحی اتاق انتظار
خصوصیت استفاده از میزهای مخصوص ایستادن
بهمن 3, 1397

راهنمای طراحی اتاق انتظار

مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی کارشناسی پایه ثابت 1200x480 راهنمای طراحی اتاق انتظار
راهنمای طراحی اتاق انتظار
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

آیا به یک طراحی ایده آل برای اتاق انتظار مراجعین خود نیاز دارید؟ ما در اینجا چهار نکته مهم را توضیح می دهیم تا با مقدمات لازم برای طراحی یک اتاق انتظار برای مراجعین خود آشنا شوید.

  • انتخاب رنگ: در طراحی اتاق انتظار بعد از انجام اندازه گیری های لازم باید به سراغ انتخاب رنگ آن بروید که شامل انتخاب رنگ دیوار، صندلی و کارهای هنری می گردد. به هنگام انتخاب رنگ بهتر است رنگ هایی را انتخاب نمایید که آرامش بخش باشند و استرس را کاهش دهند. مانند رنگ های روشن، آبی، سبز، خاکستری و صورتی و سعی نمایید از رنگ هایی مثل زرد، قرمز و سیاه استفاده نکنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای انتخاب رنگ مناسب با کارشناسان طراحی ما مشورت نمایید. هرگونه مشاوره از سوی ما کاملا رایگان است و خوشحال خواهیم شد به شما برای رسیدن به هدفتان کنارتان باشیم.

مبلمان اداری تتا ارزان قیمت اتاق انتظار مهمان 3 300x188 راهنمای طراحی اتاق انتظار

  • انتخاب صندلی: می توان گفت که صندلی مهم ترین بخش یک اتاق انتظار یا پذیرش است. در این بخش از صندلی های پایه ثابت استفاده می گردد که خود دارای انواع مختلفی است. برای مثال صندلی های تمام فلزی، صندلی های ترکیبی مانند صندلی های فلزی و پلاستیکی، صندلی های دارای دسته و بدون دسته و دیگر اقسامی که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. حتی می توان برای اتاق های انتظار از صندلی های سفارشی نیز استفاده کرد. برای مثال صندلی با روکش چرم و با رنگ های خاص.
  • نور پردازی: باید نور و نور پردازی را جزو مسائل مهم یک اتاق انتظار در نظر بگیرید. یکی از نکاتی باید در نورپردازی در نظر بگیرید این است که نور نباید خیلی زیاد و روشن باشد چرا که ایجاد احساس ناراحتی می کند و آرامش مهمانان را از بین می برد. همچنین بهتر است از چند لامپ کم نور استفاده شود تا یک لامپ پرنور.

مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی کارشناسی پایه ثابت اتاق انتظار مهمان 300x188 راهنمای طراحی اتاق انتظار

مبلمان اداری و طراحی داخلی تتا تخصص خاصی در نورپردازی فضاهای اداری دارد و می توانید روی مشاوره رایگان ما و بازدید رایگان از محل شما حساب بازی کنید.

  • موسیقی و مطالعه: داشتن یک فضای انتظار بدون داشتن مجله یا کتابی برای مطالعه یا موسیقی آرام ممکن است چندان هم خوب نباشد چرا که موسیقی و مجلات باعث می گردد که حواس مهمانان و منتظران پرت شود و آن ها را سرگرم نماید تا گذر زمان را متوجه نگردند. به هنگام انتخاب موسیقی توجه نمایید که موسیقیی را انتخاب کنید که بسیار آرام باشد و ریتم ثابتی داشته باشد.

 

به روزرسانی: 1397/11/13

طراحی سایت