استند دسک ارگونومی ارزان 80x80 کاهش فضای میز در منزل یا اداره
افزایش سطح ارگونومیک هنگام استفاده از استند دسک
فروردین 8, 1398
میز کارمندی صندلی کارمندی کارشناسی ارزان 80x80 کاهش فضای میز در منزل یا اداره
تقویت روحیه کارمندان در تابستان
فروردین 19, 1398

کاهش فضای میز در منزل یا اداره

میز کم جا مبلمان اداری طراحی داخلی ارزان میز مدیریت کارمندی 1200x480 کاهش فضای میز در منزل یا اداره

 

 

زمانی که شما در حال چینش فضای اداری خود در دفتر کار یا خانه هستید ممکن است تصور نمایید که به یک اتاق یا فضای زیادی برای میز مدیریت یا صندلی مدیریت به همراه کمد و لوازم جانبی آن هستید. اما درواقع شما به مبلمان اداری نیاز دارید که نیازهای شمارا برطرف نماید و با طراحی داخلی مناسب شما قادر خواهید بود میز و فضای زیبا داشته باشید و درعین‌حال فضای شما حفظ گردد.

ازاین‌رو شما نیازمند یک استراتژی استفاده از فضا هستید. بر این اساس شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی با تتا تماس بگیرید.

استفاده از میزهای کم جا

عموم مردم در خانه و یا اداره دارای فضای زیادی نیستند. ازاین‌رو مبلمان اداری تتا به شما پیشنهاد می‌کند تا از میزهای کم جا استفاده نمایید. ازآنجایی‌که زیبایی بخش مهمی از طراحی داخلی است برخی تصور می‌کنند که این‌گونه میزها دارای جذابیت ظاهری نیستند درحالی‌که باید بگوییم این محصولات نیز دارای طرح‌های مختلفی است و شما باید نسبت به فضای خود میز ایدئال را انتخاب نمایید. همچنین این میزها از می‌توانند کارایی‌های مختلفی multi tasking داشته باشند. بنابراین شما با حداقل فضا، به کارهای مختلف خودخواهید رسید.

استفاده از گوشه‌ها

اگر شما می‌خواهید در خانه خود یک فضای اداری طراحی نمایید. بهتر است توجهی هم به گوشه corner خانه خود داشته باشید. معمولاً در خانه‌ها کُنج یا گوشه خانه خالی و بلااستفاده می‌ماند. ازاین‌رو با استفاده از یک میز یا صندلی مناسب می‌توانید از حداقل فضای خود استفاده نمایید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که میزهایی مخصوص کنج و گوشه تولید می‌شوند که کارهایی خای زیادی دارند و فضای کمی را اشغال می‌کنند. همچنین اگر کار و فعالیت شما صرفاً با لب تاپ است می‌توانید از میزهای مخصوص آن استفاده نمایید.

استفاده از کمد و شلف

میزهای کم جا یا میزهای لب تاپ، صرفاً برای استفاده کم از فضای کف است. اما اگر شما نیاز به فضای بیشتری دارید کمدهای دیواری یا شلف استفاده نمایید. همچنین کمدهای کوچکی تولید می‌گردد که روی میز قرار می‌گیرند. بهتر است به هنگام انتخاب کمد یا شلف سعی نمایید محصولی را انتخاب نمایید که دارای عمق کم اما ارتفاع زیاد باشد.

نتیجه

برای کاهش فضای میز در منزل یا اداره بهتر است از میزهای کم جا و درعین‌حال زیبا استفاده نمایید. برخی اوقات گوشه‌های خانه‌ها وادارات خالی باقی می‌مانند بهتر است از میزهای یو شکل برای این فضاها استفاده نمایید. همچنین برای استفاده بهینه از فضا و به کار بردن استراتژی استفاده از فضا اقدام به دریافت مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی تتا نمایید.

طراحی سایت