مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 80x80 دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی
راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک
بهمن 13, 1397
میز کامپیوتر مبلمان اداری تتا ارزان قیمت 80x80 دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی
راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری
بهمن 15, 1397

دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی

مبلمان اداری طراحی داخلی فنگ شوی ارزان قیمت 1200x480 دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی

اگر بخواهیم سبک فنگ شوی (Feng shui) را خیلی خلاصه توضیح دهیم باید بگوییم که به معنای ایجاد انرژی مثبت در محل کار و دور کردن انرژی منفی است. مسئله مهم زمانی است که شما بخواهید صرفا میز خود را به این سبک تغییر دهید اما اختیارات کامل را نداشته باشید. مانند موقعیت و جای میز خود، اشخاصی که کنار شما نشسته اند و نوع چینش میز آن ها. با توضیحاتی که ما در ادامه برای شما می گوییم شما قادر خواهید بود حداقل استانداردهای سبک فنگ شوی را روی محیط کاری خود اجرا نمایید و انرژی مثبت ایجاد نمایید.

تغییر موقعیت میز خود

اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که اگر میز شما رو به دیوار است و شما نمی توانید افرادی را که از پشت سر شما عبور می کنند را ببینید؛ باید جای میز را تغییر دهید تا روی شما به سمت دیگر افراد باشد. اگر در موقعیتی هستید که نمی توانید این کار را انجام دهید پس بهتر است حداقل یک آینه روبروی خود قرار دهید تا افراد که از پشت سر شما عبور می کنند ببینید.

مبلمان اداری تتا میز صندلی ارزان قیمت فنگ شوی دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی

نور طبیعی

متاسفانه همه کارمندان در موقعیتی نیستند که نور خوب و طبیعی به هنگام کار از خورشید و آسمان دریافت نمایند. اگر شما هم در چنین موقعیتی قرار دارید. پس حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که از لامپ هایی که رنگ نور خورشید را تداعی می کنند استفاده نمایید.

مبلمان اداری تتا طراحی داخلی فنگ شوی ارزان قیمت دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی

استفاده از گیاه

گیاهان باعث می شوند که استرس در محیط تا حدودی کاهش پیدا کند حتی بر اساس قوانین فنگ شوی، گیاهان انرژی های منفی را جذب می کنند. البته بهتر است از چند گیاه استفاده نمایید.  ما به شما گیاه بونسای را پیشنهاد می کنیم.

مبلمان اداری تتا ارزان قیمت طراحی داخلی گیاه گل اداره دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی

تمیز ومرتب

یکی از اصول مهم فنگ شوی، تمیز و مرتب بود میز کار و اداره است. نا منظمی و کثیفی باعث ایجاد انرژی منفی می شوند. بهتر است همیشه از حداقل لوازم مورد نیاز روی میز کار خود استفاده نمایید و آن را شلوغ نکنید. هر چقدر تعداد لوازم کمتر باشد، تاثیر گذاری آن بهتر خواهد بود.

 

طراحی سایت