مبلمان اداری طراحی داخلی میز صندلی مدیریت کارمندی 80x80 راهنمای خرید میز اداری
راهنمای استایل های نوین مبلمان اداری
بهمن 7, 1397
مبلمان اداری تتا ارزان قیمت میز صندلی مدیریت کارمندی طراحی داخلی 1 80x80 راهنمای خرید میز اداری
چگونه باید رئیس خود را برای خرید میز اداری مخصوص ایستادن متقاعد کنید؟
بهمن 9, 1397

راهنمای خرید میز اداری

فروش انواع میز صندلی اداری مدیریت کارمندی ارزان قیمت تتا 1200x480 راهنمای خرید میز اداری
راهنمای خرید میز اداری
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

آیا به دنبال میز جدیدی برای اداره و دفتر کار خود هستید؟ انتخاب میز بستگی به فضای شما و اینکه آیا شما کمدهایی برای بایگانی نیاز دارید یا خیر دارد. در هر دو صورت شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید که در ادامه با برخی از میزهایی که به احتمال زیاد مناسب شما خواهند بود آشنا می شوید.

(مبلمان اداری تتا، ارائه دهنده انواع میزهای اداری، صندلی های اداری، تدارک و تجهیز، بازسازی و طراحی فضاهای اداری، با مشاوره و بازدید رایگان از فضای شما)

  • میز اِل

نامگذاری این میزها به خاطر شباهتشان به حرف اِل انگلیسی (L) است و برای مکان هایی که فضای کافی دارند بسیار مناسب است. این نوع میزها بیشتر برای اتاق مدیریت مناسب هستند. باید توجه داشت که میزهای ال برای کنار دیوار بکار می رود و بهتر است کمی هم جلو بیاید تا جلوه بهتری داشته باشد. این نوع میزهای اداری بهترین نوع میز هستند که می تواند علاوه بر رفع نیازهای شما، جلوه خاصی نیز به محیط و فضای شما بدهند. همچنین فضای زیادی برای بایگانی شما دارند.

  • میز یو شکل

گاهی وقت ها اتفاق می افتد که حتی میزهای ال نیز کار شما را راه نمی اندازند و شما به فضای بیشتری به عنوان میز اداری خود نیاز دارید. در این صورت باید به سراغ میزهای یو شکل بروید که فضای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید تمام لوازم مورد نیاز خود را روی میز و داخل کشوهای آن قرار دهید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این گونه میزها فضای زیادی را اشغال می کنند

  • میز کامپیوتر

میز کامپیوتر یک میز اختصاصی فقط برای کیس، مانیتور و لوازم جانبی آن ها است و کاربرد چندان دیگری ندارد. این نوع میزها معمولا از یک سطح برای مانیتور به همراه چند فضای اختصاصی برای کیس و دیگر لوازم کامپیوتر تشکیل شده اند. بهتر است از این نوع میزها برای فضاهای کوچک و در صورت لزوم اگر نمی توانید از لب تاپ استفاده کنید به سراغ این گونه میزهای بیایید.

  • میز مخصوص کنار دیوار

این نوع از میزها برای استفاده از گوشه فضای داخلی ساخته شده اند. درست است که از میزهای ال نیز می توان برای گوشه فضای اداری نیز استفاده نمود؛ اما این نوع میزها مخصوص قرار گرفتن در کنار دیوار هستند و به همین منظور طراحی شده اند. این میزها، گوشه های گرد دارند و به صورتی طراحی شده اند که شما دقیقا در وسط آن قرار می گیرید و دسترسی عالی به تمام قسمت های آن دارید. این نوع میزها به دو صورت با کشو و بدون آن طراحی و ساخته می شوند.

  • میز مخصوص ایستادن

میز اداری مخصوص ایستادن (standing desk) برای این است که شما تمام وقت در حال نشستن نباشید و گاهی اوقات نیز در حین کار بایستید. البته باید به هنگام سفارش به ارتقاع و ارگونومی بودن آن نیز توجه کنید.

  • میز با قابلیت تنظیم ارتفاع

این نوع میزها شبیه به میز مخصوص ایستادن هستند. این نوع میز در واقع یک میز عادی است؛ اما روی سطح آن یک میز دیگری قرار می گیرد که قابل باز شدن و ارتفاع گرفتن است و می تواند دوباره جمع شود و شما بتوانید دوباره بنشینید.

  • میز کم حجم

این نوع میزها در واقع شبیه به میز کامپوتر هستند؛ و برای فضاهای کم بسیار مناسب است. اگر تعداد افراد زیادی بخواهند در یک فضا قرار بگیرند؛ این نوع میزها می تواند مورد استفاده قرار گیرند. بهتر است روی این میزها فقط یک لب تاپ بگذارید و تا آن جایی که امکان دارد فعالیت های خود را به سمت الکترونیکی پیش ببرید و استفاده کاغذ را به حداقل برسانید.

به روزرسانی: 1397/11/13

 

طراحی سایت