تختخواب دیواری مبلمان ارزان قیمت طراحی داخلی تتا 80x80 راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد
تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
بهمن 30, 1397
مبلمان طراحی داخلی ارزان قیمت تتا 80x80 راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد
بهترین روش های تمیز کردن مبلمان اداری
اسفند 4, 1397

راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد

مبلمان اداری میز مدیریت کارمندی کمد کتابخانه قفسه 1200x480 راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد
راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد
5 (100%) 2 vote[s]

 

مقدمه

اگر برای فضای اداری خود به دنبال میز مدیریت یا میز کارمندی به همراه فضای زیادتر از معمول هستید. بهتر است یک میز به همراه قفسه، کمد و کتابخانه مخصوص همان را  سفارش دهید

اولین مسئله این است که مبلمان اداری و طراحی داخلی تتا به شما پیشنهاد می‌دهد که میز و کمد یا قفسه را جدا نخرید؛ زیرا ازلحاظ زیبایی روی دکوراسیون شما تأثیر منفی دارد. البته برخی از تولیدات کمد و قفسه به‌گونه‌ای است که دارای استاندارهای جهانی هستند و ازلحاظ سایز و اندازه برای میزهایی که اکنون دارید مناسب خواهند بود. البته اگر قصد سفارش میز به همراه کمد و قفسه دارید؛ و یا این‌که مبلمان اداری شما کامل است و تنها به‌منظور افزایش فضای لوازم و مستندات خود به دنبال سفارش ساخت کمد و قفسه هستید بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید.

مشخص کردن کاربری قفسه یا کمد

اندازه قفسه، کمد و خود میز، ارتباط زیادی به نوع کاربری آن دارد. همچنین موقعیت و مکان آن نیز به نوع کاربری آن ارتباط دارد. برای مثال اگر کاربری شما برای انبار کردن اسناد و مدارک است. بهتر است که یک کمد سفارش دهید. و اگر شما نیازمند فضایی برای پرونده‌های دم‌دستی هستید. بهتر است یک قفسه سفارش دهید.

میز کارمندی کمد ارزان راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد

اندازه کمد و قفسه

منظور از قفسه، کمد کوچکی است که روی میز یا کنار آن قرار می‌گیرد. به همین دلیل اندازه فضای میز و قفسه آن بسیار مهم است؛ اما اگر شما قصد دارید که یک کمد خریداری نمایید؛ اندازه‌گیری سایز آن راحت‌تر خواهد بود. به همین دلیل برای اندازه‌گیری فضای میز و قفسه بهتر است از متخصصین این امر یاری بگیرید. تتا به شما پیشنهاد می‌دهد که برای مشاوره رایگان مبلمان اداری و طراحی داخلی تماس بگیرید.

میز کارمندی ال کمد قفسه راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد

نورپردازی

بهتر است داخل قفسه‌هایی که روی میز قرار می‌گیرند لامپ‌های مخصوص آن نیز نصب گردد. این کار زیبایی میز شمارا چند برابر می‌کند. از سوی دیگر اگر میز شما به صورتی قرار می‌گیرد که قفسه یا کمد، جلوی تابش نور روی آن را می‌گیرد؛ می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان، از نورپردازی تخصصی و زیبا بهره‌مند شوید.

میز دیوایدردار نورپردازی ارزان راهنمای خرید میز اداری به همراه قفسه یا کمد

نتیجه

در برخی از ادارات، به همراه میز اداری، نیازمند کمد یا قفسه هستند. این‌که از کدام‌یک از این دو به همراه میز استفاده شود نیازمند تعیین کاربری و مساحت فضایی است که میز یا کمد قرار است آن را اشغال نماید. در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان در این زمینه بهره‌مند شوید.

تاریخ به ­روزرسانی: 1397/12/26

 

طراحی سایت