مبلمان اداری طراحی داخلی فنگ شوی ارزان قیمت 80x80 راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری
دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی
بهمن 14, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی مبل راحتی صندلی میز ارزان قیمت 80x80 راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری
مبلمان اداری مخصوص فضاهای فلت
بهمن 16, 1397

راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری

میز کامپیوتر مبلمان اداری تتا ارزان قیمت 1200x480 راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری
راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری
5 (100%) 1 vote[s]

 

 

 

در این مطلب از سری مقالات مبلمان اداری تتا به مسئله میزهای اداری مخصوص کامپوتر می پردازم. زمان گذاشتن برای انتخاب یک میز کامپیوتر مناسب بسیار حائز اهمیت است. چرا که اداره و دفتر کار شما علاوه بر هزینه هایی که قرار است انجام دهد، منجر به تغییراتی در طراحی داخلی نیز خواهد شد.

شما قبل از خرید میز کامپیوتر باید سه مسئله را مد نظر داشته باشد که عبارتند از بودجه مورد آن، نیازهای دیگری که آن میز باید برطرف کند و موقعیت و فضای آن که هر سه این موارد به هنگام خرید میز کامپیوتر بسیار مهم هستند.

میز اداری کامپیوتر تتا ارزان قیمت طراحی داخلی مبلمان اداری راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری

بودجه

یکی از مسائل مهم در این زمینه این است که عموما مردم بدون در نظر گرفتن بودجه مشخصی برای خرید میزی که با اهداف آن ها سازگار است، به بازار می روند. این کار اشتباهی نیست؛ اما باعث اتلاف وقت می گردد. قبل از وارد شدن به مبحث خرید بهتر است اول مشخص کنید که برای چه کارهایی نیاز به این میز دارید و سپس حداقل و حداکثر بودجه را مشخص کنید.

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید هرچقدر که پول بدی آش می خوری. این عبارت درباره مبلمان اداری و خرید انواع میز تاثیرگذار است. برخی از میزها به راحتی قابل نصب و بهره برداری هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند به همین دلیل هزینه بالاتری هم دارند. از سوی دیگر میزهایی هستند که به راحتی اسمبل نمی شوند یا از کیفیت پایین تری برخوردار هستند، طبیعتا هزینه پایین تری هم دارند.

مشخص کردن جای میز در اداره و فضای آن

یکی از مسائل مهم برای خرید میز جای آن و این که با توجه به اهداف شما چه میزان فضا می خواهید برای میز یا میزهای کامپیوتر خود اختصاص دهید. اگر شما بودجه و فضای کامل دارید می توانید میزهای ال، مدیریت و یو شکل خریداری نمایید.

  • میز ال

این میز برای اشخصای خوب است که به فضای بیشتری روی میز خود نیاز دارند. یکی از ویژگی های این میزها این است که به خوبی در گوشه اداره و چسبیده به دیوار قرار می گیرد. حتی این نوع میزها در وسط اتاق هم استایل زیبایی دارند البته از آن جایی که به چند تکه هم تبدیل می شوند؛ در صورت نیاز می توان به صورت جدا جدا از آن ها استفاده نمود.

میز ال کامپیوتر اداری تتا مبلمان ارزان قیمت راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری

  • میز مدیریت

این نوع میزها اشکال و اندازه های متفاوتی دارند. اکثر این نوع میزها بزرگ هستند و جای زیادی را می گیرند و در عین حال فضای مناسبی را برای کار با کامپیوتر در اختیار شما قرار می دهند.

میز چوبی کامپیوتر مبلمان اداری ارزان قیمت تتا راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری

  • میز یو شکل

این نوع میزها برای آرشیتکت ها و طراحان که نیاز به فضای زیادی برای انجام کارهای اداری خود دارند بسیار مناسب است. مخصوصا اگر از کاغذهای بزرگ در کارهای خود استفاده می کنند. اگر شما برای کار خود نیاز به میز بزرگی ندارید می توانید از میزهای مخصوص گوشه دیوار استفاده نمایید که فضای کمتری هم می گیرند.

مبلمان اداری میز یو کامپیوتر ارزان قیمت راهنمای خرید میز کامپیوتر اداری

 

طراحی سایت