راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک
راهنما خرید و طراحی فضای استراحت
بهمن 10, 1397
مبلمان اداری طراحی داخلی فنگ شوی ارزان قیمت 80x80 راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک
دکوراسیون میز اداری به سبک فنگ شوی
بهمن 14, 1397

راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک

مبلمان اداری طراحی داخلی تتا ارزان قیمت 1200x480 راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک

 

 

(مبلمان اداری تتا، ارائه دهنده انواع میزهای اداری مدیریت و کارمندی، صندلی مدیریت و کارمندی، پارتیشن اداری، ملزومات اداری، کمد و کتابخانه، میز کانتر و پیشخوان، فایل و تریبون، مبل و جلو مبلی، ارائه انواع خدمات مانند طراحی داخلی، تدارک و تجهیز، بازسازی به همراه بازدید و مشاوره رایگان از اداره، دفتر و محیط کار شما)

اگر شما قصد داشته باشید که یک کافه تریا کوچک برای دفتر خود طراحی نمایید یا در دفتر خود فضای کوچکی را برای صرف نهار همکاران فراهم آورید ممکن است برای اداره های کوچک، کمی سخت باشد. در چنین شرایطی مبلمان اداری با اندازه مناسب بزرگترین چالش شما خواهد بود.

مبلمان اداری تتا طراحی داخلی فضای اداری 300x300 راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک

کدام میز و صندلی برای کافه تریا و اتاق استراحت کوچک مناسب است؟

شاید شما تصور نمایید که برای فضای کوچک باید میز و صندلی های کوچک گرفت؛ اما مسئله فقط همین نیست. بلکه شما باید به نسبت سایز و اندازه اتاق خود سعی نمایید یک میز گرد انتخاب نمایید. چرا که از لحاظ فیزیکی، میزهای مربع یا چند ضعلی مناسب نخواهند بود. از سوی دیگر باید ارتفاع میز و صندلی را هم در نظر بگیرید. ارتفاع میز و صندلی از لحاظ دیداری تأثیر گذار است و روی زیبایی کافه تریا و فضای استراحت تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. ممکن است اندازه میز و صندلی باعث شود که فضا بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد.

میز صندلی ارزان قیمت مبلمان اداری طراحی داخلی 300x300 راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک

طراحی داخلی کافه تریا و فضای استراحت کوچک چگونه است؟

بعد از اینکه مشخص شد قرار است از چه میز و صندلی استفاده نمایید. نوبت به طراحی داخلی این فضا می رسد. کافه تریا شما یا فضای استراحتتان باید به گونه ای طراحی شود که منعکس کننده ظاهر تجارت شما باشد. برای مثال از رنگ هایی استفاده شود که رنگ های سازمانی شما هستند یا مطابق با رنگ های سازمانی شما هستند و در عین حال جذابیت خاص یک کافه تریا یا فضای استراحت را داشته باشد. همچنین می توانید از تصاویر و اشیاء هنری روی دیوارها استفاده نمایید. البته باید توجه داشت که سادگی را حفظ نماید. در فضاهای کوچک سادگی بسیار مهم است و نباید شلوغ به نظر برسد.

میز صندلی ارزان قیمت لوکس مبلمان اداری طراحی داخلی 300x300 راه حل هایی مناسب برای فضای استراحت کوچک

فضای استراحت باید ایجاد نشاط در کارمندان کند

اکثر مدیرعامل ها می خواهند که کارمندان غذای خود را در فضایی که برای این کار تعبیه شده است صرف نمایند و روی میزکار خود نهاد نخورند. اکنون که فضای استراحت و کافه تریا کوچک است؛ این فضا باید به گونه ای باشد که با ایجاد نشاط و انگیزه آن ها را تشویق به صرف غذا در فضای اختصاصی نماید. پس علاوه بر طراحی داخلی آن باید به نکاتی نیز توجه نمایید تا کارمند احساس کند که در خانه خودش هست. برای مثال در فضای استراحتی که طراحی کرده اید بهتر است قهوه یا چای رایگان قرار دهید. اگر امکان دارد قالیچه پهن نمایید یا موسیقی آرامش بخشی را پخش نمایید. هر چیزی را که انتخاب می کنید باید به نحوی باشد که حس بودن در محل کار را در کارمند ایجاد نکند و وی تصور کند که در خانه خودش است.

طراحی سایت