مبلمان اداری طراحی داخلی فضای کوچک میز کنفرانس 80x80 مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
استفاده بهینه از فضای اداری کوچک
بهمن 28, 1397
تختخواب دیواری مبلمان ارزان قیمت طراحی داخلی تتا 80x80 مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
تبدیل اتاق خواب به فضای اداری
بهمن 30, 1397

مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی

میز صندلی مدیریت کارمندی میز کنفرانس ارزان قیمت تتا 1200x480 مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
مزایای استفاده از فضای اداری اشتراکی
5 (100%) 1 vote[s]

مقدمه

در برخی از مناطق شهر، هزینه اجاره یک فضای اداری بسیار سنگین است. از طرف دیگر برخی به دلیل نوع شغل و فعالیتشان، مجبور هستند که در این گونه مناطق شهری، مشغول به کار شوند. از این رو یکی از بهترین اقدامات، اجاره یک فضای اداری به صورت اشتراکی است. این اقدام به سرعت در تمام جهان رو بگسترش است؛ تا مردم با هزینه کم در جای خوبی مستفر شوند. سوالی که مطرح است این است که این اقدام دارای چه نوع کاهش هزینه و مزایایی است؟ در صورت هرگونه سوال می توانید برای دریافت مشاوره رایگان طراحی داخلی و مبلمان اداری تماس بگیرید.

کاهش هزینه های طراحی داخلی و بازسازی

طراحی داخلی، بازسازی، تدارک و تجهیز ممکن است برای شما هزینه های زیادی را در بر داشته باشد. خرید مبلمان اداری مطابق با سلیقه شما ممکن است بسیار گران تمام شود که البته بستگی خیلی زیادی به نوع متریال به کار رفته در صندلی مدیریت، صندلی کارمندی، صندلی پایه ثابت، میز مدیریت، میز کارمندی، میز کنفرانس، میز دیوایدر دار، پارتیشن اداری شیشه ای، چوبی، آلومینیومی دوجداره یا تک جداره دارد که شما انتخاب می کنید. یا اینکه از چه نوع لوازم اداری، کمد و کتابخانه، فایل و تریبون یا مبلمان و جلو مبلی استفاده نمایید.

با این شرایط و با داشتن بودجه کم، شاید بهترین کار، استفاده از یک فضای اشتراکی با اندازه مناسب باشد. این اقدام هزینه های شما را نصف می کند و در عین حال شما از یک فضای اداری زیبا برخوردار خواهید بود.

استفاده اشتراکی از امکانات

متأسفانه راه اندازی امکانات مانند سانترال دیجیتالی، شماره های چهار یا پنج رقمی، دستگاه های چندکاره پرینتر و اسکنر، لوازم التحریر، حقوق منشی و غیره بسیار سنگین هستند؛ و از سوی دیگر تمام شدنی هم نیستند. یکی از منافع و مزایای اجاره فضای اداری به صورت اشتراکی این است که هزینه خرید و راه اندازی امکانات ضروری را کاهش می دهد و برای شما که امکان دارد در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود هستید با صرفه اقتصادی همراه باشد.

محیط کاری غیر رسمی

جو کاری در سطح جهان دارد به سمتی می رود که عموم مردم ترجیح می دهند که در محیط های اداری دوستانه فعالیت و کار کنند. از این رو خیلی ها ترجیح می دهند که در خانه کار کنند و به صورت فریلنسر کار کنند. فضای خانه بسیار انعطاف پذیر  راحت است؛ اما باعث حواس پرتی های زیادی می شود و حواس کارمند را پرت می کند. از این رو بهتر است محیط اداری دوستانه باشد. یکی از ویژگی هایی که محیط های اشتراکی دارند این است که باعث می گردند که شرایط دوستانه ای بوجود آید و باعث می گردد که راندمان کار در این محیط ها افزایش بهتر است.

افزایش راندمان کار

به دلیل اشتراکی بودن محیط کار، مهارت های مختلفی در آن فضای اداری وجود خواهد داشت. در این صورت شما می توانید نیازهای تخصصی خود را به صورت دوستانه ای بر طرف نمایید. تعامل دوستانه باعث خواهد شد خیلی از نیازهای شما به راحتی بر طرف گردد به همین دلیل با هزینه های پایین یا رایگان و در اسرع وقت، راندمان کار شما افزایش می یابد. از آنجایی که ممکن است استرس کاهش پیدا کند، سلامتی شما هم افزایش می یابد.

نتیجه

اگر در هزینه و سرمایه خود محدودیت دارید؛ و مجبور هستید که یک فضای اشتراکی را اجاره نمایید، بهتر است بدانید که این اقدام دارای مزایای خاص خودش است. مانند کاهش هزینه های طراحی داخلی و بازسازی، استفاده اشتراکی از امکانات، محیط کاری غیر رسمی، افزایش راندمان کار

طراحی سایت